Radnički
Čekmin
Sloboda
JOL Zapad: Bobište-Milanovo 3:0

U najboljoj igri ove sezone ,,nebesko plavi,, su zasluženo došli do pobede nad veoma neugodnom ekipim Milanova. Domaći su krenuli furiozno i iz prve ozbiljnije akcije poveli. Danas odlični Miloš Zdravković dugom loptom pronašao je centarfora Djurića koji izlazi sam pred golmana Glišića i rutinskom egzekucijom donosi neopisivu radost domaćinu. Domaćini su i posle vodjstava nastavili sa napadima da bi Petković u 21. minutu šutem sa preko 16 metara matirao golmana za 2:0. U 30. minutu danas slabi sudija Prokopović svira nepostojeći penal za goste ali Krasić divnom paradom brni šut Aleksića.

U nastavku Bobištanci nastavljaju da atakuju ka golu gostiju i u 49. minutu posle šuta Djurića Dimitrijević pogadja sopstvenu mrežu za visokih 3:0. Nakon toga tempo utakmice opada domaći zadovoljni vodjstvom staju sa napadima da bi u 74. minutu sudija Prokopović još jednom pokazao na ,,kreč,, ali ponovo Aleksić ne postže pogodak.

Bobište ovom pobedom nastavlja proboj ka vrhu tabele i spremno za vikend dočekuje susret sa Železničarom iz Brestovca na svom terenu.

Igralište Bobišta. Gledalaca 200. Sudija: Boris Prokopović(Mrštane). Strelci: Djurić u 10min, Petković u 21.min i Dimitrijević(autogol ) u 49.min. žuti kartoni: Marjanović, Zdravković(Bobište), Stanisavljević(Milanovo)

BOBIŠTE: Krasić, Jovanović, Stojković, Marjanović, D Zdravković, Djordjević (od 73.min Milenković), Janković, Djurić, Petković(od 64. min Jović) M Zdravković, Stefanović (od 67. min Blagojević)

MILANOVO: Glišić, Nikolić (od 46. min Stanojković), Djokić, Marković, Janjić, Dimitrijević, Stanković, Stojanović, Stanimirović, Aleksić, Stojanović (od 46. min Petković)