Goč
Braća Vuković
Karađorđe
Raški okrug: Magnohrom - Ibar 2:0

U meču 13.kola Lige raškog okruga fudbaleri Magnohroma savladali su solidnu ekipu Ibra iz Mataruške banje rezultatom 2:0. Od samog početka domaćin je stavio do znanja da u obzir dolaze samo 3 boda. Žestoki napadi su se ređali kao na traci, a u tom periodu posebno se istakao 17-godišnji Bojan Jovanović koji je sa pozicije desnog spoljnog upućivao upotrebljive centaršuteve. U 10.minutu sa nekih 20-tak metara šutira Drašković-prečka spašava goste. U 15. Jovandarić pogađa stativu. U 37.minutu domaći dolaze u vođstvo: centaršut Jovanovića na drugu stativu prihvata Drašković i šutira, golman gostiju kratko odbija a Pljeki Milovanović postiže 5 gol u prvenstvu.

Drugo poluvreme počinje blagom inicijativom gostiju, ali bez konkretne završnice. Sredinom drugog dela S.Djokić pogađa stativu, i to je sve što su gosti danas pokazali. Tri minuta pre kraja Boban Okošanović majstorski, u svom stilu, sa 20-tak metara pogađa sam gornji desni ugao i otklanja svaku dilemu oko pobednika. Ovom pobedom 'crveni đavoli' napreduju još jedno mesto na tabeli, a najvažnije od svega je da stiču samopouzdanje koje im je i te kako nedostajalo posle serije loših rezultata. Sudija Strahinić neprimetan, baš onakav kakav po pravilima i treba da bude.

Igralište: Stari aerodrom; Gledalaca:50; Sudija: Nebojša Strahinić; Pomoćnici: Racić i Rastović. Delegat: Milićević;
Strelci: Milovanović u 27. i Okošanović u 87.minutu (Magnohrom). Žuti kartoni: Nikolić, Aleksandrović (Magnohrom); Dević(Ibar).

MAGNOHROM: Stojanović, Jovanović, Mijalačković (Đorđević), Jeremić, Nikolić, Dimitrijević, Drašković, Jovandarić, Milovanović(Slavić), Okošanović, Aleksandrović.

IBAR: Nedeljković, Slavić (Jakšić), Jakovljević (Milosavljević), Marinković, B.Đokić, Dević, S.Đokić, Novaković(Đorđević), Stefanović, Nikolić, Rudinac.