Tekstilac
Naftagas
Dinamo 1945
Bečejci slavili protiv Radničkog

Fudbaleri Radničkog u 9. kolu Srpske lige "Vojvodina" pred  oko 150 gledalaca na stadionu kraj "Skrobare",  ugostili su ekipu Bečeja koja je odnela sva tri boda sa Begeja i slavila rezultatom 0:2.

Prvu priliku na meču imali su igrači Radničkog u 5. minutu kada je Krstinić odlično centrirao, a Bugarin glavom iz peterca loptu poslao tik pored stative. U 25. minutu povukli su gosti iz Bečeja brzu kontru, Tedić je pretrčao pola terena uposlio Kudrića koji je promašio stopostotnu šansu.

Golman gostiju Milovanov u 31. minutu ruši Rosića u šesnaestercu, glavni sudija Domazetoski pokazuje na belu tačku. Penal izvodi Bačvanski, golman Milovanov brani, na odbijenu loptu natrčava Krasić i šutira pored gola. Pred sam kraj prvog poluvremena Krstinić pronalazi Rosića u petercu, ali raspoloženi  Milovanov opet je siguran na golu. U istom minutu sa 20 metara Krasić je uputio snažan šut, ali je golman Milovanov opet odlično odreagovao.

Kazna za domaće stiže u zaustavnom vremenu prvog poluvremena, nakon brze kontre lopta stiže do iskusnog Zeljkovića koji desno iskosa od stative pogađa bliži ugao golmana Lekića za 0:1.

Na početku drugog poluvremena igrač Bečeja Derviši asistira za Kudrića koji je  desno iskosa bocnuo loptu i pogodio za 0:2. Krenuli su igrači Radničkog na sve lili ništa i u 61. minutu Kovačević pronalazi kapitena Krstinića koji loptu šalje tik iznad prečke. Ređale su se prilike, ali Bečejci su do kraja utakmice ipak uspeli da sačuvaj gol i odnesu sva tri boda sa „Skrobare“.

U sledećem kolu, 15. oktobra, fudbaleri Radničkog igraju u gostima protiv Hajduka iz Kule.

Radnički: Lekić, Runjevac, Janjatović, Mastilo, Krstinić, Stevanović, Krasić, Bugarin Branislav, Bačvanski, Bugarin Živko, Rosić. Zamenici: Nosalj, Jelić, Jovanović, Kovačević, Markoski.

Bečej 1918: Milovanov, Varga, Dabižijević, Tutnjević, Kudrić, Zeljković, Tedić, Derviši, Tatić, Tomić, Preradov. Zamenici: Drinčić, Ćuk, Hasičić, Živanović, Kudrić,Popadić, Džarić.