Bošnjane
13. April
Rubin
Lider OFK Kopaonik 1931 nastavlja pohod ka višem rangu

Ostvarili su fudbaleri OFK Kopaonika 1931 još jednu pobedu i nova tri boda. Prvo poluvreme odigrano bez golova.

Gosti su poveli u 72, minutu golom Šoškića. Gol gostiju otključao je rezervista Živanović u golom u 77. minutu utakmice za izjednjačenje. Preokret domaćina doneo je Vukojević u 78. minutu utakmice, da bi isti igrač postavio konačan rezultat 3:1 u 85. minutu svojim drugim golom.

OFK KOPAONIK 1931 - MAČKOVAC 3:1 (0:0)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca: 80. Sudija: Ljubiša Jakovljević (Kruševac). Strelci: Vukojević u 78. i 85. minutu i Živanović u 77. minutu za OFK Kopaonik 1931, Šoškić u 72. minutu za Mačkovac. Žuti kartoni: Simonović (Mačkovac).

OFK KOPAONIK 1931: I.Nikolić, U.Knežević, Todorović, Mehmedi, Mar.Nikolić (Danilović), Čaloveić (Vilimonović), Vukojević, Burgić, Milisavljević (M.Živanović), Planiničić, Zdravković.
MAČKOVAC: Stevanović, Petrović, Pantelić, Milojević, Tomić, Šoškić, Sarić, Stanojević, A.Živanović, Gašić, Simonović.