Železničar
Mladost (SP)
Proleter Naftagas
Dunav slavio u Odžacima

U predposlednjem kolu Prve srpske lige SEVER košarkaši Dunava gostovali su sinoć u Odžacima. Utakmica je bila neizvesna do poslednjeg minuta. Domaći su bolje počeli i posle prvog perioda imali prednost 11 poena. Dunav je do kraja poluvremena odigrao bolje u odbrani i smanjio predost domaćih pa se na odmor otišlo rezultatom 44:40 za Odžake. U drugom poluvremenu boljom igrom, posebno u poslednjoj četvrtini, Dunav pravi preokret, u poslednjem minutu prelazi u vođstvo i sigurnom igrom u penal završnici dolazi do zaslužene pobede 76:80 (26:15, 18:25, 16:17, 16:23). Statistiku sa ove utakmice možete pogledati na sajtu kkdunav.rs.  Sledećeg vikenda, u subotu 16.aprila, na programu je poslednje 26.kolo Prve srpske lige. Dunav na svom parketu dočekuje Veternik. Utakmica počinje u 19 časova.