MOL Kraljevo: Morava - Zvezda 2:0

Morava je vezala četvrtu uzastopnu pobedu u Mrsaću što joj je omogućilo da sa poslednje pozicije dospe na desetu.Zvezda se predstavila kao jedan ozbiljan i opasan protivnik ali nedovoljno za mladiće Morave.Igrao se treći minut kada je centrirao kapiten Morave Milenić a Mirosavić je u padu samo okrznuo loptu glavo dovoljno da prevari sve pa i golmana gostiju za veliku radost.Nakon toga Đorđre Urdov pogađa stativu iz slobodnjaka a Mirosavić glavom pravo u golmana.Gosti pokušavaju udarcima iz daljine ali danas sigurni Jevtović ostaje ne savladan da bi najbolju šansu gosti imali kada je posle šuta gostujućeg igrača Jevtović kratko odbio a napadač Zvezde se propisno obrukao i praktično dodao loptu golmanu domaćih.U prvom delu beležimo još i šut Torlakovića ali je siguran golman Zvezde.

Samo što je počeo drugi deo slobodnjak za Moravu sa nekih dvadesetak metara po sredini ,loptu namešta Milenić i milimetarski precizno pogađa gornji desni ugao nemoćnog golmana gostiju.Tada se rasplamsava borba i u tom periodu nekoliko igrača oibe ekipe biva javno opomenuto da bi desetak minuta pre kraja igrač Morave Pavlović zbog drugog žutog kartona morao ranije na tuširanje.Do kraja meča gosti nisu uspeli opasnije da priprete dok je domaćin mirno priveo meč kraju za konačnih Morava-Zvezda 2:0.

Morava: Jevtović, Simović, Milošević, Milojević, Torlaković (Mitrović), M.Urdov, Miličić, Jakovljević (Pavlović), Milenić, Đ.Urdov, Mirosavić.