Brestovac
Dunav
Radnički (K)
Borska okružna liga: Bor - Poreč 7:0

Borski „crno-beli“ minulog vikenda na domećem terenu u 2. kolu Borske okružne lige deklasirali su ekipu „Poreča“ iz Donjeg Milanovca, het-trik Lazarevića. Vidno motivisana ekipa OFK Bor načela je goste iz Milanovca u 6. minutu kada je Nikola Jovanović savladao  prezimenjaka i doveo svoj tim u vođstvo od 1:0.  U 30. minuti najstrožiju kaznu za Borane izvodi Janković i – 2:0. Na treći pogodak mnogobrojna publika na stadionu kraj pirita čekala je samo pet minuta kasnije – Lazarević je savladao gostujućeg čuvara mreže – 3:0.

Drugo poluvreme donelo je i zanimljiviju igru na obe strane, gosti su čekali priliku iz kontranapada, a „crno-beli“ na drugoj strani brzom pas igrom dolazili u gol šanse. Lazarević je bio strelac u 50. i 67. Terzić 52. i Janković u 69.minutu. Glavni sudija Nikola Knežević iz Bora korektno je obavio posao.