Dubočica 1923
Sloga (L)
BSK Bujanovac
NZ: Omladinac - Rudar Alpos 5:2

Odigrano je 9.kolo Niške zone. Na stadionu Sveti Ilija u Malošištu Omladinac je dočekao Rudar Alpos iz Aleksinca, gledalaca 800. Od samog starta domaćin je preuzeo kompletnu inicijativu i već u 12 minutu poveli sa 1:0 strelac Darko Dimitrijević,samo 10 minuta kasnije Omladinac povećava prednost na 2:0 strelac Đorđe Stanojević. Tek u 30 minutu ekipa Rudara se budi i iz slobodnog udarca sa nekih 23 metara postiže pogodak i smanjuje rezultat na 2:1.U 40-om minutu lepa akcija gostujućih igrača centaršut sa leve strane i sa peterca igrač sa brojem 9 glavom savladao nemoćnog Doderovića i izjednačio rezultat na 2:2, na odmor se otišlo sa pomenutim rezultatom.

U drugom poluvremenu prava goleada, pristalice Omladinca su prosto uživali u akcijama i golovima njihovih ljubimaca i već u 55 minutu Milenković centrira sa leve strane na tu loptu naleteo je Stanojević Miloš i glavom smestio loptu u mrežu za 3:2, u 81 minutu Anđelković sa pola terena daje dugu loptu napadaču Omladinca Milenkoviću koji izlazi 1 na 1 sa golmanom i povećava prednost na 4:2, i u 90 minutu posle centaršuta Stanojević Miloša Dušan Milenković se najbolje snalazi u šesnaestercu Rudara postiže pogodak i postavlja konačan rezultat 5:2.Zaslužena pobeda Omladinca.