FUD
Timočanin
Pomoravsko-Timopčka zona: Pepeljevac - Dunav 2:1
06.11.2011 S.Blagojević

U pravoj prvenstvenoj utakmici domaći su osvojili dva vrlo važna boda posle preokreta popularni Belac Milanović je izjednačio, a nekoliko minuta pred kraj veteran Dragiša Krstičić doneo pobedu i tri važna boda u čemu ima velike zasluge i mladi golman domaćih Nemanja Ivanović koji  je 4 puta na bravurozan način spasao svoju mrežu.

Strelci:0:1 Đujaljević u 62, 1:1 Milanović u 67, 2:1Krstić u 84 minutu. Igralište: Pepeljevcu. Sudija:  Manojlović Miloš (Jagodina).Gledalaca: 200. Opomenuti igrači: Milanović i Ničić (Pepeljevac). Igrač utakmice: N. Ivanović (Pepeljevac).

PEPELJEVAC: Nemanja Ivanović, Živković , Kovalj (Dejan Ivanović), Krstić, Saša Ivanović, Miljković, Simić, Ničić, Vranjanac (Drenovac), Milenković.
DUNAV:Točaković, Pismigić (Jakovljević), Čelić, Đorđević, Trujikić, Rajković, Đuvaljević, Cvetković (Stanojević), Krstić (Stefanović), Novaković.