07.10.2013 10:32 Nenad Petrovic Pop

Moćno Jedinstvo iz Godačice!

U još jednom derbiju ekipa iz Godačice je izašla kao pobednik, Fk Mladost 1925 - Fk Jedinstvo 1-2 (1-0). Domaćini su u prvom poluvremenu bili bolji, stvorili nekoliko vrlo dobrih akcija iz kojih su postigli jedan gol i otišli na odmor sa prednošću od 1-0. Brajović Milan je jednim preciznim udarcem sa 30 - tak metara pogodio "malu mrežu". Mogao je golman Jedinstva...

30.09.2013 09:03 Nenad Petrovic Pop

Jedinstvo bolje od Zgodačice

U derbiju opštinske lige grupa Morava, Fk Jedinstvo - Fk Zgodačica 2:1. Dve ekipe iz Godačice su odigrale veoma dinamičnu i dobru utakmicu. "Gosti" su došli prvi do vođstva, iskoristili nesmotrenost posle prekida i materijalizovali prvu i jedinu šansu u prvom poluvremenu. Od tog trenutka su domaćini još odlučnije krenuli ka golu gostiju ne bi li izjednacili. Nije se...