XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
25/26.03.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.03.2017 16:00 Zemun 1 : 0 Inđija
25.03.2017 14:30 Sloboda 3 : 1 Proleter
25.03.2017 14:30 Mačva 1 : 1 Radnički
27.03.2017 15:30 Bežanija 1 : 0 Kolubara
24.03.2017 14:30 Dinamo 2 : 0 OFK Odžaci
25.03.2017 14:30 Jagodina 2 : 0 BSK Borča
26.03.2017 15:30 Budućnost 1 : 0 ČSK Pivara
25.03.2017 14:30 OFK Beograd 1 : 0 Sindjelić
27.03.2017 20:09 (Administrator)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva (-1) 19 13 3 3 41
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Sloboda 19 9 6 4 33
3 Zemun 19 7 9 3 30
4 Radnički 19 9 3 7 30
5 Budućnost 19 7 6 6 27
6 ČSK Pivara 19 6 8 5 26
7 Inđija 19 7 5 7 26
8 Dinamo 19 7 5 7 26
9 Jagodina 19 7 3 9 24
10 Proleter 19 6 6 7 24
11 Bežanija (-1) 19 5 9 5 23
12 Sindjelić 19 5 8 6 23
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd BSK Borča (-1) 19 7 3 9 23
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Odžaci 19 4 7 8 19
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina Kolubara 19 2 10 7 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Beograd 19 2 7 10 13
20.kolo
Sledeće kolo
01/02.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.04.2017 15:30 Inđija 3 : 1 OFK Beograd
31.03.2017 15:30 Sindjelić 1 : 0 Budućnost
01.04.2017 15:30 ČSK Pivara 1 : 1 Jagodina
01.04.2017 15:30 BSK Borča 0 : 0 Dinamo
01.04.2017 15:30 OFK Odžaci 3 : 1 Bežanija
01.04.2017 15:30 Kolubara 1 : 2 Mačva
01.04.2017 15:30 Radnički 0 : 0 Sloboda
01.04.2017 15:30 Proleter 1 : 3 Zemun

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu