04.06.2017 16:15 toplickevesti.com

Dunđerski iz Voljčinca osvojio Kup FSO Žitorađa

Fudbaleri Dunđerskog iz Voljčinca osvojili su Kup FSO Žitorađa, jer su danas potpuno zasluženo savladali Real iz Jasenice sa 7:0. Svih sedam golova postignuto je u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu smo gledali jednu lošu fudbalsku predstavu, a možda ključni trenutak se dogodio u 43. minutu, kada Stefan Zdravković, štoper Reala, nije iskoristio jedanesterac za svoju ekipu. Ekipa iz...

03.10.2016 12:36 toplickevesti.com

Liga Žitorađa: Mladost 1982 izbila na prvo mesto

U derbi utakmici petog kola Lige Žitorađa Mladost 1982 iz Donjeg Drenovca savladala je kod kuće Svetlost iz Badnjevca i izbila na prvo mesto na tabeli dok je Svetlost pala na drugo mesto. U ovom kolu bodove u gostima ostvarili su Borac protiv Poleta i Omladinac protiv Dobriča, dok su u ostalim utakmicama slavili domaćini. Rezultati 5. kola: Mladost 1982 - Svetlost 2:0, Dunđerski - Pobeda 2:0,...