XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
23/24.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.09.2017 19:00 Napredak 3 : 1 Mačva
24.09.2017 17:00 Crvena zvezda 2 : 0 Vojvodina
24.09.2017 19:00 Mladost 1 : 3 Voždovac
24.09.2017 15:00 Zemun 1 : 1 Spartak ŽK
24.09.2017 19:00 Radnički 1 : 0 Javor Matis
24.09.2017 19:00 Rad 2 : 4 Partizan
24.09.2017 19:00 Čukarički 2 : 0 Borac
24.09.2017 19:00 Radnik 3 : 1 Bačka
24.09.2017 20:55 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 11 10 1 0 31
2 Doigravanje (Play Off) Partizan 11 8 2 1 26
3 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 11 7 1 3 22
4 Doigravanje (Play Off) Voždovac 11 6 3 2 21
5 Doigravanje (Play Off) Radnički 11 6 3 2 21
6 Doigravanje (Play Off) Spartak ŽK 11 5 4 2 19
7 Doigravanje (Play Off) Čukarički 11 6 1 4 19
8 Doigravanje (Play Off) Radnik 11 4 3 4 15
9 Play Out Napredak 11 4 2 5 14
10 Play Out Zemun 11 3 4 4 13
11 Play Out Mladost 11 3 3 5 12
12 Play Out Mačva 11 4 0 7 12
13 Play Out Rad 11 2 2 7 8
14 Play Out Bačka 11 1 3 7 6
15 Play Out Javor Matis 11 1 1 9 4
16 Play Out Borac 11 1 1 9 4
12.kolo
Sledeće kolo
30.09/01.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.09.2017 15:00 Mačva 1 : 1 Bačka
30.09.2017 17:00 Borac 3 : 1 Radnik
01.10.2017 19:00 Partizan 0 : 0 Čukarički
30.09.2017 17:00 Javor Matis 3 : 2 Rad
30.09.2017 17:00 Spartak ŽK 4 : 2 Radnički
30.09.2017 17:00 Voždovac 6 : 1 Zemun
29.09.2017 17:00 Vojvodina 2 : 0 Mladost
01.10.2017 17:00 Napredak 1 : 0 Crvena zvezda

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu