XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
12/13.08.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.08.2017 20:00 Spartak ŽK 3 : 2 Mačva
14.08.2017 20:00 Voždovac 1 : 0 Javor Matis
13.08.2017 19:00 Vojvodina 0 : 1 Partizan
13.08.2017 20:00 Napredak 3 : 1 Borac
13.08.2017 17:00 Crvena zvezda 3 : 1 Bačka
14.08.2017 20:00 Mladost 0 : 0 Radnik
13.08.2017 17:30 Zemun 2 : 0 Čukarički
13.08.2017 20:00 Radnički 2 : 0 Rad
15.08.2017 00:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 5 5 0 0 15
2 Doigravanje (Play Off) Voždovac 5 4 1 0 13
3 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 5 4 0 1 12
4 Doigravanje (Play Off) Partizan 5 4 0 1 12
5 Doigravanje (Play Off) Radnički 5 4 0 1 12
6 Doigravanje (Play Off) Spartak ŽK 5 3 1 1 10
7 Doigravanje (Play Off) Napredak 5 2 1 2 7
8 Doigravanje (Play Off) Mačva 5 2 0 3 6
9 Play Out Čukarički 5 2 0 3 6
10 Play Out Mladost 5 1 2 2 5
11 Play Out Radnik 5 1 2 2 5
12 Play Out Zemun 5 1 1 3 4
13 Play Out Rad 5 1 1 3 4
14 Play Out Javor Matis 5 1 1 3 4
15 Play Out Bačka 5 0 0 5 0
16 Play Out Borac 5 0 0 5 0
6.kolo
Sledeće kolo
19/20.08.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.08.2017 17:00 Mačva 1 : 2 Rad
19.08.2017 20:00 Čukarički 0 : 0 Radnički
20.08.2017 20:00 Radnik 0 : 1 Zemun
19.08.2017 17:00 Bačka 1 : 0 Mladost
20.09.2017 17:00 Borac 0 : 2 Crvena zvezda
20.09.2017 19:00 Partizan 1 : 1 Napredak
19.08.2017 20:00 Javor Matis 0 : 1 Vojvodina
19.08.2017 19:00 Spartak ŽK 0 : 0 Voždovac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu