Prva Srpska liga Zapad: Temnić - Zlatibor 89:83

Košarkaši Temnića postigli su drugu pobedu u tekućem prvenstvu Prve Srpske lige Zapad protiv vrlo dobre ekipe Zlatibora iz Čajetine ,sasvim zasluženo jer su Varvarinci vodili tokom cele utakmice a gosti su u nekoliko navrata uspeli da se primaknu domačinima na samo dva poena pre svega izvanrednim šutem za tri poena (postigli 14 trojki). Junak pobede domaćina svakako je bio Mijajlović sa 29 poena i fantastičnim šutem za dva poena 13 od 17 polušaja. Posebno je bila blistava njegova partija u trečoj četvrtini koju su Varvarinci dobili sa 29:16 a on ubacio 13 poena pogotovo posle poluvremena koje su Varvarinci dobili sa 39:37 ,što je doprinelo da se Temnić ponovo odlepi na zavidnu i bezbednu razliku.Gosti su u poslednjoj četvrtini pokušali da stignu vođstvo Temnića naroćito preko Majstorovića sa 22 poena tj sedam trojki o devet pokušaja ,odličnog Kneževića sa 20 poena i Stamatovića sa 14 poena. Ipak čini se da je ovog puta trener domaćih Milošević imao više igrača u rotaciji pa se čak desetorica njih upisala u strelce ,pored Mihajlovića efikasan je bio i Mišić sa 13 poena.Ova pobeda Varvarincima dolazi u važnom trenutku jer je tim sa Radmanovcem i Vukićevićem kompletiran( falio samo Čeda Simić zbog povrede) pa se u narednom periodu od košarkaša Temnića očekuju bolji rezultati.

Hala Sportskog centra Temnić u Varvarinu, gledalaca 100. Sudije Marković i Rakić (Kruševac 9, delegat Dragan Vuksanović. Slobodna bacanja: Temnić, 22:17 Zlatibor: 16;12.

KK Temnić: Arsić_, Topličanin 6, Mišić 13 (2 tr,), Radmanovac 7 (1 tr.), Glišić 2, Karapandžić 8 (1tr,), Đokić 1, Jaćimović 6, Vukićević 7 (1 tr.), Mihajlović 29, Gajić 10.

KK Zlatibor: Pantović_, Minić_, Dragović_, Knežević 20,cMilutinović 5c(1 tr.), Majstorović 22 ( 7 tr.), Smolović 8 , Rajović 2, Stamatović 14 (4 tr.9, Radojičić 12.

Foto 1. Mihajlović sa 29 poena zapečatio sudbinu Čajetinskih košarkaša

Foto 2. Sa dva tajmauta u poslednjem minutu trener gostiju polusao je da napravi preokret