Kadeti: Dragačevo - Šumadija 1903 2:1

Po izuzetno lošem terenu i katastrofalnom sudjenju pomoćnika kadeti Dragačeva su zasluženo odneli pobedu. Vec u 3 munutu igrač domaćina izlazi sam ispred golmana, ali šutira preko gola. U 8 minutu udarac domacih sa 22 metara brani odlican golman gostiju. I u 10 minutu iskosa slobodan udarac gostiju uz malo srece završava u mreži domaće ekipe 0-1 za Šumadiju.

U 32 munutu greška gostujućeg štopera i domaćin ima 1 na 1 sa golmanom ali i to zaustavlja golman gostiju. I konačno 35 minut posle slobodnog udarca domacih lopta pogadja prečku pa domaćin nemoetano ubacuje loptu u gol 1-1. Ništa značajnije se ne događa do kraja poluvramena. I onda pada gol kakav se ne viđa često na našim terenima. Čim su krenuli sa centra šutiraju na gol i lopta prelazi istrčalog golmana gostiju to je faktički gol u 5-oj sekundi nastavka. Do kraja utakmice gosti su imali terensku inicijativu, ali bez značajnijih prilika.