Radoju Domanović bodovi spasa u Zagorici

U 21. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge poraženi su na svom terenu od ekipe Radoje Domanović rezultatom 3:1. U veoma zanimljivoj i neizvesnoj utakmici, u kojoj su obe ekipe želele pobedu, čini se da je odlučila veća želja, ali i imperativ, gostujućih fudbalera.

Gosti su u meč ušli vrlo ofanzivno i bili u prilici u 15.minutu, kada je Millovanović šutirao sa 6-7 metara,a golman domaćih Jelesijević odbranio, i u 23. minutu kada je isti igrač šutirao a golman domaćih intervenisao i uz pomoć stative sačuvao svoj gol. Gostujući fudbaleri su za napadačku igru nagrađeni u 33.minutu, kada je već pomenuti Milovanovć sa 10-ak metara poslao loptu u donji desni ugao Jelesijevića. Najbliži golu domaći su bili u 35 minutu. Pavković je posle prodora po levoj strani uposlio Ivanovića, a ovaj sa 10-ak metara šutirao preko gola već savladanog Stefanovića.U 44.minutu Pavković je izveo slobodan udarac  25 metara iskosa sa leva strane, ali je pogodio stativu.

Drugo poluvreme donelo je mnogo angažovaniju igru fudbalera Sloge. Ređali su se ataci ka golu Stefanovića.Ipak,u jeku napada domaćih, gosti su udvostručili prednost. A.Jovanović je izneo loptu sa svoje polovine, nanizao nekiliko prodora i uposlio Milovanovića, koji je uspešno izbegao ofsajd zamku domaćih i rutunski savladao Jelesijevića u 64.minutu. Domaći se nisu predavali i konačno postigli gol u 85.minutu. Ivanović je izveo korener,a Sstevanović loptu glavom sa 11-12 poslao iza leđa Stefanovića. Nadu domaćih da mogu bar do boda na ovm meču ugasio je Rančić u 90.minutu, savladavši sa 10-ak metara Jelesijevića.

Sloga (Zagorica) - Radoje Domanović (Ovsište) 1:3

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 80. Delegat:Rajko Radisavljević (Rajkovac). Sudija:Zoran Ristić (Donja Trnava), pomoćnici:Danijel Nešić (Šume) i Jovica Mijatović (Belosavci). Strelci:Milan Stevanović u 85.minutu za Slogu, Milovanović u 33.i 54.minutu i Rančić u 90.minutu za Radoje Domanović. Žuti kartoni:Milojević, Pavlović (Radoje Domanović).

Sloga:Jelesijević, Obradović, Dimitrijević, Vesić (od 74.Milić), Stevanović, Ilić, Gajić (od 46.Jovanović), Petrović, Antonijević, Ivanović.

Radoje Domanović:Stefanović, R.Jovanović, I.Gavrilović, Mišić, Milutinović (od 81.Arsenijević), V.Gavrilović, Pavlović, Milovanović, A.Jovanović, Milojević (90.Todorović), Dimitrijević (od 89. Rančić).

Sloga 1 : 3 Radoje Domanović
Proleter 1 : 5 Kopljari
Jasenica 5 : 0 Mladost
Misača 7 : 3 Trnava
Plaskovac 4 : 2 Mladi rudar
B 2000 9 : 1 Žabare