PKM Liga: Osečina melje bez pardona

Odigrano je 4. kolo Kolubarsko-Mačvanske lige u okviru prvenstva Srbije za pionirke u kojem su postignuti sledeći rezultati: Spartak (Ljig) - Tamnava voćar (Koceljeva) 0:3 (14:25, 6:25, 15:25), Osečina - Srbijanka (Valjevo) 3:2 (16:25, 25:19, 15:25, 25:21, 15:8) i Mladost (Ub) - Mali Zvornik 0:3 (12:25, 5:25, 9:25). U ovom kolu slobodna je bila ekipa Rađevca iz Krupnja.

7. MLADOST 3 0 3 0:9 (- 9) 3

Uigrani trenerski tandem iz Osečine, u sastavu Millka Milanović i Zoran Petrović, u ovoj takmičarskoj sezoni prvenstva Srbije za mlađe kategorije znaju samo za uspehe. Najpre su sa kadetkinjama završili prvenstvo maksimalnim učinkom od 8 pobeda, bez poraza i izgubljenog seta uz set razliku 24:0. Na sličan način nastavljeno je i u pionirskoj konkurenciji u kojoj igra jedna veoma talentovana odbojkašica Lazić Jelena (kapiten ekipe) pred kojom je lepa sportska budućnost. U poslednjoj utakmici, koja je bila napeta i neizvesna do petog seta savladana je ekipa Srbijanke, ali su izgubljena dva seta. S obzirom da su ovo dve najkvalitetnije ekipe u ligi, velike su šanse da se na završno takmičenje prvenstva Srbije plasira ekipa Osečine. U ovom kolu ekipa Rađevca bila je slobodna, što je iskorišćeno za pripremu za narednu utakmicu koja se igra u subotu protiv ekipe Mladosti sa Uba,