Prijateljska utakmica: Radjevac (Krupanj) - Detelinara (Novi Sad) 3:0

Odbojkaški klub Detelinara iz Novog Sada nalazi se u Krupnju na pripremama već desetak dana. Njihovo prisustvo je iskorišćeno za odigravanje prijateljske utakmice u kojoj domaće kadetkinje nisu bili baš gostoprimljivi, bar što se rezultata tiče.
U prvom setu se vodila žestoka borba u kojem su gošće u finišu vodile čak sa 23:19, ali su domaće uspele da preokrenu rezultat i dobiju ga sa 25:23. Sledeća dva seta kadetkinje Rađevca su zaigrale neuporedivo bolje i rešile meč u svoju korist sa 3:0.
Ova prijateljska utakmica je iskorišćena da se promovišu mlade odbojkaške sudije iz Krupnja koje prvi put samostalno vode utakmicu. Tokom utakmice Vićentić Vladimir, Vasiljević Slavica i Ranković Angelina su pokazali svoje sudijsko umeće i kao I sudija, II sudija i kao zapisničar i dobili pohvale od trenera i kapitena obe ekipe.