Prijateljska utakmica: Voždovac - Drina 2:0

Prvi put pod vođstvom novog šefa struke Bratislava Živkovića, Voždovac je ubeležio pobedu protiv Drine iz Zvornika. Krenuli su gosti ofanzivnije, oprobali su u uvodnim minutima šut Mrkaić i Filipović, koji je pogodio spoljni deo mreže. U 4. minutu Džugurdić je stvorio sebi lepu poziciju za šut, ali je lopta završila preko gola. U 15. minutu pokušao je Lovrečič, ali je na golu Drine siguran bio Maksimović. U 24. minutu je viđena lepa akcija Voždovca, Tripković je proigrao Djermanovića, ovaj sjajno uposlio Džugurdića, ali je lopta ponovo završila u rukama Maksimovića. Pet minuta pre kraja prvog dela Džugurdić je uposlio mladog Stanćua, koji je nastavio sa dobrim partijama za prvi tim i postigao prvi gol na meču. U drugom delu prvu šansu imli su gosti preko Mrkaića u 57. minutu, ali je stameni ofanzivac pogodio prečku. Nedugo zatim i Djermanović je šutirao preko gola. U 76. minutu Odita je poslao izvanrednu loptu, a Zlatković je efektno zakucao u gol za konačan rezultat od 2:0.

Šef struke Voždovca Bratislav Živković imao je već drugog radnog dana priliku da na delu vidi ekipu, pa je posle ovog prijateljskog meča kratko prokomentarisao ekipu Zmajeva:- Ima izuzetno dobrih stvari, evidentno je da neke i nedostaju, ali ono što raduje je da se vidi voljni momemnat i što je atmosfera u timu odlična. Moramo brzo da radimo, nema puno vremena, kroz dobar rad i malo sreće, koja svakako mora da se zasluži, možemo do opstanka – poručio je novi šef struke.Debi na klupi Voždovca u prvenstvu Bratislav Živković će imati, nakon pauze zbog reprezentativnih obaveza, protiv OFK Beograda.

Stadion Voždovca - Strelci: Stanću u 40. i Zlatković u 76. minutu. Sudija: Dušan Čolić.

Voždovac: Milošević, Stanimirović, Ivković, Nikolić, Marić, Petrović, Džugurdić, Lovrečič, Tripković, Stanću, Djermanović. Igrali su još: Supić, Kitanovski, D. Pavlović, Odita, Škerjanc, Stojkovic, Radivojević, M. Pavlović, Zlatković, Adamović.

Drina: Maksimović, Jokić, Lazarević, Memović, Milenković, Kikić, Bošković, Filipović, Djerić, Nedeljković, Mrkaić. Igrali su još: Čokorilo, Blagojević, Ivanović, Lazić, Marković, Nikolić, Musić, Ćulibrk.

Radnički 1923 1 : 1 Jagodina
Javor Matis 4 : 3 Napredak
Vojvodina 3 : 3 Crvena zvezda
OFK Beograd 0 : 1 Donji Srem
Sloboda Point 0 : 1 Voždovac
Rad 2 : 1 Spartak