XS
SM
MD
LG

09.12.2018 18:52 mojacrvenazvezda.net 126

Apel navijačima – Dođite što ranije na PSŽ

Na kapijama na istočnim i zapadnim ulazima stadiona „Rajko Mitić“ za duel Crvene zvezde i Pari Sen Žermena (utorak, 21:00) u okviru 6. kola grupne faze Lige šampiona funkcionisaće novi način ulaska, pa klub ovom prilikom apeluje na navijače koji imaju ulaznice za pomenute tribine da dođu što ranije kako bi se izbegle potencijalne gužve. Crveno-bela publika će već na utakmici sa...

08.12.2018 23:44 Branke90 131

Zvezda dočekuje Mladost

Hokejaši Crvene zvezde vratili su se na pobedničku stazu u Novom Sadu gde subili ubedljivi protiv ekipe Vojvodine (10:0). Ovoga vikenda crveno-beli dočekuju ekipu Mladosti i želja je samo jedna – ostvariti obe pobede.  Sigurno je da ekipa Mladosti neće doći sa belom zastavom u Beograd, ali verujemo da su naši hokejaši puni entuzijazma i želje da ne dozvole iznenađenje.Trener...

08.12.2018 22:40 mojacrvenazvezda.net 150

Milojević: Naš prilog proslavi svetske titule!

Trener Vladan Milojević rekao je posle trijumfa nad Napretkom rezultatom 3:0 kako su njegovi puleni i on želeli da daju doprinos obeležavanju 27. godišnjice od osvajanja Interkontinentalnog kupa. Foto: facebook.com/crvenazvezdafk – U ime igrača, stručnog štaba i svoje ime, čestitam našem klubu veliki jubilej. Poznato je da smo na današnji dan, pre 27 godina,...

08.12.2018 16:11 FK Čukarički 110

Miladin Stevanović: Očekujem tvrd meč u Novom Sadu, Proleter je odlična ekipa

Čukarički se protiv OFK Bačke vratio na pobednički kolosek, zadržao korak u odnosu na niški Radnički i Paritzan, a ujedno odmakao Napretku u borvi za mesta koja vode u Evropu naredne sezone. Do kraja kalendarske godine ostala su još dva kola, a raspored za Brđane j izuzetno težak. Najpre idu u Novi Sad u goste Proleteru (nedelja, 17 časova), potom dočekuju Crvenu zvezdu na...

08.12.2018 08:03 mojacrvenazvezda.net 206

Mijailović: Konkurs za rekonstrukciju stadiona se završava 31. januara

Predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda i jedini kandidat na predstojećim izborima za novi mandat, Svetozar Mijailović govorio je o budućim planovima našeg kluba kada je u pitanju rekonstrukcija stadiona „Rajko Mitić“. Rukovodstvo našeg kluba rešeno je da pored unapređenja svih segmenata kluba koje traje poslednjih nekoliko godina, a koje je dovelo i do...

07.12.2018 17:18 FK Čukarički 124

Novi rekord Čukaričkog, deset mečeva na Banovom brdu bez poraza

Čukarički je ove sezone oborio nekoliko rekorda, između ostalog i po broju osvojenih bodova i postignutih golova u dosadašnjem toku sezone. Ekipa koju od ove sezone sa klupe predvodi Simo Krunić igra odlično, a u prilog tome ide još jedan podatak, na deset superligaških mečeva na domaćem terenu Čukarički nije doživeo niti jedan poraz. U tih deset mečeva čak...

07.12.2018 15:57 mojacrvenazvezda.net 122

Milojević: Zvezdaši čekamo vas na Marakani!

Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević pozvao je navijače, dan uoči utakmice sa Napretkom, da subotu od 19 sati u što većem broju dođu na stadion „Rajko Mitić“. Foto: facebook.com/crvenazvezdafk – Ispred svih igrača i članova stručnog štaba pozivam navijače da u što većem broju dođu na Marakanu baš iz razloga...

07.12.2018 15:14 fkvozdovac.rs 114

Luković: Imamo motiva da uzmemo bodove!

Andrija Luković se danas obratio javnosti u najavi 20.kola. Pred meč koji Zmajevi igraju u Surdulici protvi ekipe Dinama iz Vranja. Lukoviću je jasna situacija u kojoj se Voždovac nalazi:  “Očekuje nas u nedelju još jedna utakmica u nizu teških. Igramo protiv ekipe Dinama u Surdulici. I domaćin j e kao i mi smo u specifičnoj situaciji, a mi nemamo...

06.12.2018 08:41 mojacrvenazvezda.net 167

Ben – Fenomenalna polusezona!

Premijerna utakmica na renoviranom stadionu u Subotici ostaće zapamćena po pobedi Crvene zvezde od 3:1. Sa dva gola na ovoj utakmici napadač crveno-belih El Fardu Ben došao je do brojke od 15 postignutih pogodaka u svim takmičenjima. Foto: facebook.com/crvenazvezdafk – Mnogo je lakše kada igramo na odličnoj,  brzoj podlozi. U ovakvim uslovima možemo...

05.12.2018 20:39 FK Čukarički 176

Čukarički slavio protiv OFK Bačke, dva gola Mudrinskog

Brđani su bez većih problema slavili protiv OFK Bačke, te su se posle poraza u Šapcu vratili na pobednički kolosek. Mogli su domaći do vođstva već na startu meča, ali se njihovi igrači nisu najbolje snašli u veoma dobrim pozicijama posle dva uvodna kornera. U 22. minutu odlična prilika za Brđane, Kajević je sjajno proigrao Bojića, koji je sa 15 metara šutirao za...