Šampionke prejake za Slogu Radnički
Spartakove "plave golubice" su već u drugom minutu uspele da zatresu mrežu Sloge, a samo pet minuta kasnije su povisile rezultat na 0:2. I pored dramatičnog početka utakmice po fudbalerke Sloge, one su uspele da srede svoje redove i da do kraja poluvremena manje-više uspešno odolevaju napadima plavo-belog tima.

U drugom poluvremenu Boris Arsić, šef stručnog štaba "golubica", u igru uvodi maksimalan broj odmornih igračica, pa se napadi Spartaka i pritisak na gol Sloge još više pojačavaju. Šampionke su bile prejake i uspele su da postignu još 6 golova za konačnih 0:9.

ŽFK Sloga Radnički - ŽFK Spartak 0:9

Beograd, 15.11.2015. od 13:30 časova. Stadion FK "Lokomotiva". Sudija: Aleksandra Nedeljković (Topola). Strelci: Poljak 2, 65, Krstić 7, Nikolić 31, Ngaska 56, Filipović 49, 68, Marenić 72, 89. minut.

ŽFK Sloga Radnički: Jevtić, Haramina (Mrđić), Bunjaku, Krunić, Mostarac, Rosić, Milinović, Veličković, Gangolj, Ratković, Tasić (Marković).
ŽFK Spartak: Cetinja, Vajda, Krstić, Radanović, Malešević, Poljak (Burkert), Filipović (Marenić), Nikolić (Jakovska), Ilić, Messomo (Markovska), Ngaska (Pavlović.)