JOL "Zapad": Mladost - Napredak 5:3

Na igralištu pored Hipodroma odigrana je utakmica 8. kola JOL "Zapad" i  zmedju domaće ekipe Mladosti iz Leskovačkog predgradja Vinarca i Napretka iz Bogojevca ekipa koja u dosadašnjem delu prvenstva nema osvojen niti jedan bod. Danas su se igrači Napretka pokazali u veoma dobrom svetlu, bilo je lepih paseva, akcija, golova pa malo i čudi njihov plasman na tabeli. Domaći su poveli u 25. minutu golom Petkovića iz peterca gostiju. Domaći u 30. minutu dolaze do vodjstva od 2:0,ali gosti iz Bogojevaca pred odlazak na odmor vračćaju  rezultatsku neizvesnost na 2:1.
U drugom delu utakmice viđeno je dosta ,,smešnih,, poteza od glavnog sudije meča Djokića, koji nije dorastao ovom rangu takmičenja. Posle 10-ak minuta domaći povećavaju na 4:2 golom kapitena Vukadinovića, ali samo posle tri minuta gosti se ponovo vraćaju u igru i smanjuju na 4:3. Petnaestak minuta pre kraja domaći overavaju pobedu postizanjem petog pogodaka. U 90. minutu ponovo je na scenu stupio sudija Djokić sviraći jedanesterac za domaćina koji je izgleda samo on video na igralištu. Sve u svemu, na igralištu kraj Hipodroma viđena je jedna lepa fudbalska utakmica sa osam pustignutih golova, po veoma hladnom i vetrovitom vremenu pred oko 100 gledalaca.

Šumadija 1 : 1 Čekmin
Radnički 2 : 1 Sloboda
Mladost 5 : 3 Napredak
Sloga 2 : 4 Jedinstvo
Bobište 1 : 0 Železničar
Jablanica 4 : 0 Milanovo