OFK Bor i Slatina u polufinalu KUP-a

Fudbaleri Slatine minulog vikenda izvojevali su vrednu pobedu u četvrtfinalu Opštinskog KUP-a nad timom Zlota 7:4 (4:2) na domaćem terenu. Slatinski „žuti“ nakon ispadanja iz zonaškog takmičenja pokušaće da osvoje KUP takmičenje. Vidno motivisana ekipa domaćina ubedljivo je otišla na odmor nakon prvog poluvremena rezultatom 4:2. Mali broj gledalaca u selu Slatina nadomak Bora moglo je u drugom poluvremenu da uživa u goleadi na stadionu kraj Borske reke. Slatina se ovom današnjom pobedom 7:4 plasirala u polufinale KUP-a. Kako nezvanično saznajemo Slatinjanima će protivnik u polufinalu biti tim iz Donje Bele Reke ekipa „Nemetala“. Nemetali su u narednu fazu takmičenja dospeli odustajanjem FK Bučje, naime utakmica registrovana je službenim rezultatom u korist „Nemetala“. OFK Bor je takođe službenim rezultatom otišao u polufinale odustajanjem ekipe Brestovca gde će im protivnik biti „Rudar“ koji je savladao tim Krivelja 3:1. Rezultati četvrtfinala: Brestovac – Bor (službeno 0:3,) Slatina – Zlot 7:4, Rudar Krivelj 3:1, Nemetali – Bučje (službeno 3:0). Parovi polufinala: Bor – Rudar Slatina - Nemetali