10.09.2012 S.Blagojević

PT zona: Bošnjane - Dragocvet 1:3

Bošnjanci ni u četvrtom pokušaju nisu uspeli da dođu do bodova, pre svega zbog velikog broja propuštenih šansi, dve kardinalne greške golmana Markovića iz kojih su Bošnjanci primili dva gola, nedosuđen klasičan jedanaesterac za njih u 70 minutu a mora se reći i dobri gosti doprineli su novom porazu Bošnjanaca. Sama utakmica bila je nervozna a gosti su poveli u 29 minutu pošto je u svom petercu golman domaćih Marković poklonio loptu Petroviću za 0: 1. Na skoro identičan način Marković je primio i gol u 40 minutu ovog puta Živanović je bio egzekutor za 0: 2. Drugo poluvreme počelo je velikom ofanzivom domaćih, najpre šut Krstića sa 5-6 metra u 55 minut golman Mijušković zaustavlja da bi u 60 minutu posle odliučnog centaršuta sa desne strane Simonović na drugoj stativi zakucao loptu za 1: 2 i onda 65 minut Dragan Miletić ulazi u šesnaesterac jedan gostujući igrač ga ruši sa leđa ali pištaljka sudije Ivana Đurića ostaje nema iako su penal svi videli. . Od tada sudija Đurić gubi kontrolu na utakmici svira sve i svašta a njegov spasilac biva najbolji igrač gostiju Živanović koji posle odličnog centaršuta sa desne strane u 80 minutu postavlja konačnih 1: 3 i ipak kraj sa mnogo manje tenzija.

Strelci: 0: 1Petroviuć u 29 , 0: 2Živanović u44, 1: 2 Simonović u 60. 1: 3 Živanović u 80 minutu. Igralište u Bošnjanu. Sudija Ivan Đurić (Majdanpek) 5. Opomenuti igrači: Dejan Miletić, Simonoviuć i Milenović (Bošnjane), Mihajlović, Jović, Živanović i Arifović (Dragocvet). IGRAČ UTAKMICE: Živanović Nikola (Dragocvet).

Bošnjane. Marković 5, Stefan Mihajlović 6, Simonović 6, Bogdanović 6 (Petronijević 6), Dejan Miletić 5, 5, Milić 7, Marjanović 5, 5 (Milenović 6), Dragan Miletić 7, Jelić 5, 5, Krstić 5, 5 (Bojan Mihajlović-).

DRAGOCVET: Mijušković 7, Igor Marković 6, Ivan Marković 6, 5, Trajković 7, Radovanović 7, Boban Mihajlović 7, Milojević 6, 5 (Jović 6, 5), Marko Mihajlović 7 (Ivanović-), Živanović 7, 5, Petrović 7 (Todosijević-), Arifović 6, 5

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)
Jedinstvo 8 : 0 Rembas