MOL AT: Poraz Sloge u Žabaru

U 3. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Žabaru od istoimene ekipe rezultatom 2:1. Polovićan učinak u prethodna dva kola davao je domaćima ulogu blagog favorita, budući da su gosti do sada osvojili tek jedan bod.  Fudbaleri Sloge su zapretili u 5. minutu.M.Ivanović je šutirao sa 20-ak metara,ali pored gola. Domaći su uzvratili u 19.minutu. B.Petrović je u nameri da uputi centaršut sa desne strane iznenadio golmana N.Jelesijevića i postigao prvi gol na utakmici.Ista "akcija" viđena je u 25.minutu. Ovaj put u glavnoj ulozi bio je N.Brkić i duplirao vođstvo. Do kraja poluvremena gosti su pokušavali da dođu do gola. Šutevi Antonijevića u 28. i 30.minutu, M.Ivanovića u 33. J.Petrovića u 40. minutu bili su lak plen golmana Miloša Sremčevića.

Drugo poluvreme donelo je ofanzivniju igru gostujuće ekipe. Domači su se uglavnom branili i jedinu priliku imali u 50.minutu kada je B.Petrović sa 25 metara šutirao pored gola. Fudbaleri Sloge su postigli gol u 55.minutu, ali ga je sudija Dobrićić poništio zbog ofsajda. Nakon toga gosti su krenuli još agilnije ka golu Sremčevića. Č.Petrović u 58. M.Pavković u 63. A.Pavković u 67. Antonijević u 74.minutu nisu uspeli da savladaju golmana domaćih. Ipak do poćasnog gola gosti su došli u 87. minutu. M.Ivanović je u nameri da uputi centaršut savladao zatečenog Sremčevića i postigao konačan rezultat.

OFK Žabare ( Žabare ) - Sloga ( Zagorica ) 2:1. Igralište u Žabaru. Gledalaca oko 70. Delegat meča: Ivica Maksimović ( Banja ) Glavni sudija: Zoran Dobričić ( Stojnik ) pomoćnici: Saša Šundić ( Aranđelovac ) i Sanja Ranković ( Aranđelovac ). Strelci: Bojan Petrović u 19. i Nikola Brkić u 25. minutu za OFK Žabare   M.Ivanović u 87. minutu za Slogu. Žuti kartoni: B.Petrović, N.Brkić ( OFK Žabare )  M.Jelesijević, A.Pavković, M.Pavković, Gajič (Sloga).

OFK Žabare: M.Sremčević, M.Radošević, Z.Blagojević ( od 75. Kostić ), N.Blagojević ( od 60. M.Brkić ), A.Blagojević, Vukašinović, B.Petrović, A.Radošević, Mihailović, Marković ( od 63. Čolić ), N.Brkić .

Sloga: N.Jelesijević, Gajić, Dimitrijević, Vesić, Babić ( od 46. Č.Petrović ), A.Pavković, J.Petrović ( od 82. A.Ivanović ), Antonijević, M.Pavković, M.Jelesijević ( od 82. Jovanović ), M.Ivanović.

Kopljari 3 : 0 Trešnjevica
BSK 0 : 6 Omladinac
B 2000 6 : 1 Proleter
Mladost 3 : 2 Plaskovac
Mladi rudar 2 : 1 Maskar
Žabare 3 : 3 Jasenica