Ipak bez iznenađenja

Tešnjarci su pokazali da mogu da se nose i sa ekipom Brezovica inače pretedentom za vrh Okružne lige Kolubara i ulazak u Zonu "Drina" ali su nažalost i ovog puta poklekli u samom finišu nastavivši seriju loših rezultata. Gosti su do golova stigli u 82. i 90. minutu iz nepostojećeg jedanaesterca za konačnih 0:2, ipak previsokokih za danas viđeno na terenu. Sam početak utakmice obeležio je nedosuđen penal za domaćina što je itakako moglo odrediti dalji tako ove interesantne utakmice. U nastavku na obe strane viđeno je pa nekoliko izglednih prilika ali su do poluvremena mreže mirovale. Drugo poluvreme donelo je totalnu ofanzivu gostiju u želji da što pre dodju do pobede ali su tešnjarci poprilično dobro zatvorili prilaze golu a takav odnos snaga na terenu im je pružio priliku da iz kontri matiraju golmana gostiju. Upravo tako je Tešnjar mogao do vođstva posle odličnog prodora i udarca Vujića čiji šut golman gostiju vrhovima prstiju odbija da bi na drugoj stativi Marjanović na nevericu svih na stadionu promašio gotovo nemoguće. Kazna je stigla u finišu utakmice. Očigledan je napredak u igri Tešnjara ali je kriza rezultata i dalje prisutna a po do sada prikazanom u prvenstvu Tešnjaru nije mesto na začelju ali su rezultati i tabela neumoljivi i nešto se pod hitno u redovima "građana" mora preduzeti kako bi se uhvatio priključak za opstanak u Okružnoj ligi.

Tešnjar: Radojević, Janjić, Popadić (Radovanović), Jokić, Kremić, Milosavljević Neb., Vasiljević, Vujić, Đurđević (Stašević), Vučićević, Marjanović.

Ribnikar 0 : 0 Vrujci
Mladost 2 : 1 Tešnjar
OFK Jabučje 2 : 4 Pepeljevac
Rubribreza 3 : 3 OFK Divci
Sovljak 4 : 2 Trlić
Tulari 3 : 2 Zadrugar
Banjani 2 : 1 ZSK