Četvrtfinale Kupa Srbije: Voždovac ide na crtu Partizanu

Samo nedelju dana posle meča na Krovu u kom je Partizan u nadoknadi vremena izvojevao pobedu rezultatom 3:2, fudbaleri Voždovca ponovo izlaze na crtu istom rivalu, ovoga puta na gostujućem terenu u okviru četvrtine finala Kupa Srbije. Meč je na programu u sredu od 15 časova.

Šef struke Zmajeva priziva dobru partiju svog tima iz drugog poluvremena uz drugačiji rezultat i plasman u polufinale.

Kao što sam istakao i pre nekoliko dana posle utakmice, drugo poluvreme je model kako želimo da izgledamo i da igramo protiv Partizana. Ono što ćemo probati da promenimo je to prvo poluvreme u kom smo igrali u nekom grču. Očekujem dobru utakmicu, svi uslovi će biti ispunjeni da se to i desi. Dobar teren i nadam se što veći broj ljudi na tribinama ići će u prilog obe ekipe. Prethodna utakmica je bila veoma sadržajna i ne očekujem da će i ova biti nešto drugačija. Pokazali smo da možemo da se nosimo sa Partizanom, potrebno nam je samo malo vremena za adaptaciju na podlogu, ali ćemo dati sve od sebe za plasman dalje i pobedu”, poručio je gospodin Nikola Mitić.