Omladinac pokazao zube

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U okviru 22. kola Druge Rasinske okružne lige susreli su se prvo plasirani tim Beli Orlovi iz Tobolca i Omladinac iz Ugljareva. Po lepom i sunčanom vremenu na terenu u Tobolcu gledali smo jednu sjajnu utakmicu sa mnogo šansi ali samo sa jednim golom i to za domaćina.

Domaćin je bio u punom sastavu dok gostima iz Ugljareva na utakmicu u Tobolcu nije doputovao prvi strelac ekipe Nikola Stojanović. Meč kreće u sjajnom ritmu, gosti su uspeli da iznenade domaćine, koji ekipu iz Ugljareva nisu shvatili za ozbiljno. Ređale su se šanse za gosta dok se domaći branio, ali bez prave prilike za pogodak sve do 20. minuta Ignjatović se našao u duelu sa Milićem koji lako pada, a Dimitrijević sudi najstrožiju kaznu. A Džekić je bio nesiguran sa bele tačke i pogađa prečku. Malo kasnije u 30. minutu Matić vređa glavnog arbitra a on mu uzvraća crvenim kartonom. Domaći su na poluvreme otišli sa igračem manje i sa rezultatom 0:0.

Gosti menjaju ceo sastav a između stativa se našao Trifunović. U drugom poluvremenu Milić ponovo pravi problem odbrani Omladinca koja ovog puta nije mogla da ga zaustavi za 1:0. To je bio i konačan rezultat ovog meča, obe ekipe su se pokazale sjajno, naročito gosti koji su pokazali zube ali to očigledno nije bilo dovoljno.

BELI ORLOVI - OMLADINAC 1:0 (0:0)

Stadion u Tobolcu. Sudija: Milenko Dimitrijević (Trstenik ). Gledalaca: 50. Strelci: M.Milić 50. minutu.

BELI ORLOVI: Radović 7, Sarić 7, Savović 7 (od 60. Tošić 6.5), Matić 5.5, Džekić 5.5 (od 60. Đurković 6), Lazić 6, Vučić 6, Todorović 6,5 (od 60. Popović S. 6), Mladenović 7, Popović 7, Milić 8.5 (od 50. Ivanović 6).
OMLADINAC: Petrović 8 (od 46. Trifunović 6), Trnavac 5.5 (od 15. Glišić 7), Paunović 7, D.Obradović 7 (od 65. Stojaković 6), Seočanac D. 6 (od 30. Jovanović 6), Simić 7,5, Vesić 7, Crnoglavac 7, Beljić 8, Ignjatović 7, Kljajić 7 (od 45. P.Obradović 7).

OFK Orašje 1960 1 : 3 Mladost 1977
Jezero 2017 2 : 0 Stari Trstenik
Poljoprivrednik 0 : 0 Donji Kopaonik
Beli Orlovi 1 : 0 Omladinac
Vinogradar 0 : 3 Borac
Kamenorezac 76 2 : 3 Velika Drenova