13.03.2010 17:00 A. DaiÅ”ević

Ribnica zavrŔila sezonu na petom mestu

Ribnica je pobedom protiv Spartaka završila sezonu koju će najviše pamtiti po uspesima na evropskoj sceni i istorijskom plasmanu u osminu finala Čelendž Kupa. U Super ligi Kraljevčani su zauzeli peto mesto, koje ih je odvelo u treći po redu Balkanski Kup. Inače, Ribnica je na prvom Balkanskom Kupu zauzela četvrto mesto izgubivši na finalnom turniru u Rumuniji obe utakmice...

13.03.2010 16:57 BBP

Boks: Borovčanin uvodna borba Vladimiru Kličku

U subotu 20-og marta u ESPRIT Areni u Dizeldorfu u meču za titulu svetskog Å”ampiona teÅ”ke kategorije u IBF, IBO, WBO verzijama (tri pojasa) boksovaće Ukrajinac Vladimir Kličko (Å”ampion) protiv Edija Čempersa (izazivač br.1) iz SAD, a u uvodnom programu gledaoci će moći da vide Nenada Borovčanina protiv Lukasa RuÅ”eva (Poljska). Borovčaninu će ovo biti 25-i meč u karijeri , koji će se bodovati na...