XS
SM
MD
LG

26.01.2018 22:11 sportdc.net 776

EL: Zvezda savladala Oli uz neviđenu bruku Delija

Košarkaši Crvene zvezde upisali su osmu pobjedu u Evroligi. Crveno-beli su večeras savladali Olimpijakos u Beogradu, rezultatom 89-78. Olimpijakos je dobro otvorio susret i na početku meča poveli su sa 10-6. Tada na scenu stuopa Nemanja Dangubić, koji je vezao sedam poena i donio je preokret svom timu. Zvezda je dobro igrala do kraja prvog perioda pa je nakon deset minuta vodila sa 24-20. U...

26.01.2018 20:38 sportdc.net 519

Kamp Real Madrida dolazi u Istočno Sarajevo?

Foto/Lična arhiva Kamp slavnog madridskog Reala mogao bi ove godine da se organizuje u Istočnom Sarajevu. Po uzoru na neke gradove u regionu i Istočno Sarajevo bi moglo dobiti, uz tehničku organizaciju FK Famos iz Vojkovića, tu čast da na petodnevnom kampu ugosti trenere iz omladinske škole madridskog Reala, te dječake koji su zainteresovani da učestvuju na kampu. Prvi kontakti su već...

26.01.2018 20:21 FK Čukarički 700

Milić novi fudbaler Čukaričkog

Čukarički je potpisao ugovor sa dvadesetogodišnjim Petrom Milićem na tri i po godine uz opciju prekida za šest meseci. Mladi fudbaler trenira sa ekipom tri sedmice i već se upisao u strelce u debiju na prvom testu ove godine protiv Bačke. Bio je na terenu poslednjih 20 minuta, a gol dao u 84. za vođstvo na utakmici koja je završena sa2:2. Ponikao je u petlićima Čukaričkog, igrao za OFK Beograd...

26.01.2018 18:45 juznevesti.com 747

Nais: Da dokažemo da pobeda u Kupu nije bila slučajnost!

Vojvodina je u prvom duelu ove sezone savladala Nais, u okviru Jadranske A2 lige, ali je važnija pobeda ipak pripala Nišlijama, u četvrtfinalu Kupa, gde su ih izbacili nakon peteraca. Sličan epilog kao u Kupu i revanš za poraz u ligi niški vaterpolisti priželjkuju i u subotu, 27. januara, od 20 sati na bazenu "Čair". Sastav Vojvođana se od tada nije menjao, dok je sa Nišlijama malo...

26.01.2018 17:42 FK Čukarički 525

Matijašević: Danas poznat status Milojevića, nije još ništa dogovoreno

Sportski direktor Vladimir Matijašević rekao je da će danas biti definitivno poznato da li fudbaler Nemanja Milojević ostaje u Čukaričkom. "Koliko znam sinoć nije dogovoreno i danas ćemo videti da li Milojević ide ili ostaje u klubu. Jednostavno, nije produžio ugovor, a koliko znam razlog je što se nikom ne može garantovati da će igrati", rekao je direktor. Mi smo hteli da ostane, dodao je on....

26.01.2018 16:59 Miloš Jovanović 2853

Ko ne želi Antaliju u Evropi?

Danas je u hali “Suleyman Evcilmen Spor Salonu” odigran veoma čudan meč gde je petoplasirana ekipa Antalije dočekala ekipu iz Ankare, Mili Piyango... Foto: Facebook/Antalyaspor Utakmicu je loše počela ekipa Antalije gubivši već u petom minutu sa 2 razlike, rezultat je bio promenljiv, Antalija je dolazila u vođstvo ali sudije nisu dozvoljavale da ode domaćin na veću gol razliku pa je...

26.01.2018 16:36 kgsport.info 628

Čačanske "zebre" testiraju fudbalere Radničkog 1923

Prvu kontrolnu utakmicu u okviru priprema za prolećni deo sezone u Prvoj ligi Srbije fudbaleri Radničkog 1923 odigraće sutra u podne na stadionu „Čika Dača“ protiv superligaša Borca iz Čačka. „Crveni“ su sa pripremama krenuli pre desetak dana i vreme je da polako, kroz odigravanje kontrolnih utakmica, uđu u potreban takmičarski ritam. Očekuje se da trener Slaviša Kovačević na utakmici sa...

26.01.2018 13:38 sportdc.net 299

Holdener prva, Nevena osvojila šesto mjesto

Švajcarska skijašica Vendi Holdener pobjednica je alpske kombinacije u Lencerhajdu, a istorijski plasman ostvarila je i Nevena Ignjatović osvojivši šesto mjesto. Foto: kurir.rs Kao što se i očekivalo na domaćoj stazi slavila je Holdener sa vremenom 2:01,18, što je sekundu i 55 stotinki bolje od Marte Basino iz Italije. Slovenka Bucik je, sa najboljom drugom vožnjom, napredovala sa...

26.01.2018 13:16 FK Napredak 455

Zec za kraj prelaznog roka?

Đuro Zec rođen je 6.marta 1990.godine.igra na poziciji desnog krila. Ovaj mladi novosađanin igračku karijeru je započeo u ČSK-u, da bi je nastavio u Donjem Sremu i Borcu iz Čačka. U Napredak dolazi iz Voždovca, a boje Napretka braniće narednih godinu dana: "Završili smo praktično sav posao. Trudili smo se da nadomestimo odlazak standardnih prvotimaca, mislim da ćemo na proleće biti jači....

26.01.2018 11:41 FK Napredak 561

Napredak sutra igra prvu kontrolnu utakmicu u Antaliji

Nakon uspešno odrađenog jutarnjeg treninga, fudbaleri Napretka će današnje popodne iskoristiti za odmor i pripremu sutrašnje utakmice protiv Azerbejdžanskog Sebaila. To je prva kontrolna utakmica koju će naš klub odigrati na pripremama. Utakmica se igra na stadionu Zeki Budak Sahasi, Univerziteta Akdeniz, na čijim pomoćnim terenima naša ekipa i trenira. Zanimljivost vezana za ovaj stadion jeste...