14 Čibukovac 30 8 5 17 43 64 -21 29
15 Tavnik 30 7 4 19 35 60 -25 25
16 Žiča (-1) 30 3 2 25 33 101 -68 10
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Fudbalski trener 0 | 1
Moram da kazem da je los start Donjeg Srema i dva poraza u prva tri kola sokantno delovao medju svim fudbalskim znalcima pa i sire. To je zaista bilo prvorazredno iznenadjenje koje niko nije ocekivao, verovatno i najvece iznenadjenje u srpskom klupskom sport unazad nekoliko decenija, jer se ocekivalo da ce DS od starta silovito krenuti u skladu sa renomeom. Pobeda u Nisu je ocekivana ali zasto je mora da se desi poraz u Cacku? Cacak je losija ekipa od Nisa. Ocekivano je bilo da momci sa Kutpointa stanu uz bok Zvezdi i Partizanu.
Kranjcar 2 | 0
Milenkovic iz Timoka je levi bek,Vasiljevic iz Napredka stoper,Vujovic iz Timoka spic
D.Srem 0 | 1
Nadam se da ozbiljni posetioci sajta, ne shvataju ozbiljno ovog provokatora koji se potpisuje raznim imenima i koji najavljuje titulu Donjem Sremu! Njegov cilj jeste da ismeva, a ne da hvali D.SR!
skipi 7 | 0
Napokon je uprava sloge iz kraljeva shvatila da igraci koji su igrali samo zonu ne mogu da igraju prvu ligu,pa su u klub dovedeni nekoliko pojacanja iskusnih i kvalitetnijih i to na pozicijama ako ne gresim, levob beka,zatim centarfora, pa jedno krilo, i mislim zadnjeg veznog,,,voleo bih da neko preciznije kaze ako zna tacne pozicije ovih igraca,a ovi igraci su dovedeni poslednjeg dana prelaznog roka...
djora 5 | 0
@gru3, ako FK Lepenicu i dalje vodi moj stari prijatelj Slavoljub Kizic, pozdravi ga, samo kazi - Djora iz Zurnala... pretpostavljao sam da je u pitanju tradicionalna srpska nesloga - umesto da naprave jedan klub koji ce da vode najstrucniji i da za godinu - dve igraju SL Zapad, zar ne ?
Miki 1 | 0
PFL NOVI SAD Molim da ispravite rezultat 1 kola Stari grad - FK Maglic bilo je 1-1, medjutim zobg igranja igraca Maglica sa dva zuta kartona, utakmica je registrovana PF 3-0 za Stari Grad i maglic je kaznjen sa oduzimanjem 1 boda. To je zvanicno. Hvala!
gru3 7 | 0
Djora, pokusacu da objasnim sta se desava sa Lepenicom. Mozda bi bilo bolje da se neko javi iz Badnjevca ali ja cu kratko...cini mi se da vlada nesloga u tom mestu, jer ima dva kluba. FK Badnjevac igra u opstinskoj ligi i klub vode ljudi koji nisu iz Badnjevca. Do aprila ove godine Lepenica je odrzavala teren i isti koristila. Na kraju su oterani a gostoprimstvo im je pruzila FK Sloga Batocina. Ljudi koji vode Lepenicu su zaista divni (imao sam juce priliku da ih upoznam) i zao mi je sto u svom mestu nemogu koristiti teren
dokle vise 2 | 2
sramno sudjenje prvog pomocnog sudije u Velikom gradistu,dokle vise
Sumadinac 5 | 0
Juce u Brzanu, FK sumadinac Brzan - FK sloboda Lipe 3-1. Interesantna utakmi, gde Brzan dolazi u brzo vodjstvo vec u 3 minutu, i posle toga staje. Lipe preuzimaju teren i pocinju da konsoliduju redove. U 33 minutu 1-1, i neverica na stadionu. Trener Brzana uvodi Mitica, Pavlovica i Milanovica i Brzan u drugom poluvremenu preuzima inicijativu. Jos dva gola su vidjena u 70. i 88. minutu. Mogu pohvaliti i jednu i drugu ekipu na borbenosti i na dobroj igri. Vec za vikend Brzanci gostuju timu Morave Velika Plana, i bice to jos jedan komsijski derbi. Pozdrav za sve sportske radnike, i za sve nase neumorne prijatelje koji nas izvestavaju o svim utakmicama ovog vikenda.
sibirac 9 | 1
Mladi radnik (R) - Morava (VP) 2(O):(0)0 Cvrsta i borbena utakmica kakvu smo i ocekivali.Domacin je imao loptu u posedu,ali bez konkretnih sansi,sve nijhove akcije su se zavrsavale na 20,25 metra od gola Planjana.Morava je svoju sansu trazila iz kontra napada i koristeci brzinu.Uspeli su gosti da stvore par izglednih sansi,bukvalno su izlazili jedan na jedan sa golmanom,ali je cuvar mreze bio na odlicnom nivou.Planjani su u zavrsincama,u par navrata bili sebicni,da su u tim situacijama odigrali timski,sigurno se ne bi vratili praznih ruku iz Radinca.U drugom poluvremenu,nesmotrena reakcija golmana gostiju posle jednog centarsuta iz slobodnog udarca,u zelji da uhvati loptu,uneo ju je u sopstvenu mrezu.Samo minut,dva pre kraja utakmice,gosti su primili jos jedan gol,posle centarsuta sa desne strane,napadac Mladog radnika je glavom postigao pogodak.