14 Čibukovac 30 8 5 17 43 64 -21 29
15 Tavnik 30 7 4 19 35 60 -25 25
16 Žiča (-1) 30 3 2 25 33 101 -68 10
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Боћа Правиловић 0 | 0
II futsal liga Vojvodina U Vrbasu je domaći sastav do nogu potukao kmf Kikindu sa 14:1 (8:0). Leteći Holanđanin je dominirao od prvog sudijskog zvižduka, strelci su bili za Holanđane: Predrag Perović u 4 i 22, Samardžić Davor u 5 i 40, Dražen Arvaji u 9 i 34, Stjepović Zoran u 11 i 12, Novaković Miroslav u 14, Govedarica Vasilj u 16 i 17, Đukiš Miloš u 26 i 27, i Peković Nemanja u 28.minutu. Obraz gostiju je spasio Kukić Bojan u 35.minutu kada je objektiva vrbaška publika gromkim aplauzom nagradila ovaj počasni pogodak.
Rambo 1 | 0
U potpunosti se slažem sa tobom gru3 o tome sam i ja govorio prošle nedelje.
Branislav 0 | 0
odbojka superliga Mladi radnik - Novi Pazar junior 3:1 (22:25, 25:15 25:15 25:18)
bresnica 2 | 1
Nesto se Gaga ucutao,nema ga posle danasnje utakmice!?
gru3 3 | 2
RUDAR - JEDINSTVO Ub 2:2(0:0) Gosti su poveli posle jedne greške domaćeg igrača. Jedinstvo postiže autogol za 1:1 i od tog momenta Rudar je mnogo bolja ekipa. Veoma brzo Rudar vodi sa 2:1. Sudija utakmice ne vidi penal za Rudar posle namernog igranja rukom gostujućeg igrača u svom kaznenom prostoru. 6 minuta pre kraja sudija dosudjuje penal za goste posle jednog obostranog remplanja dva igrača i rezultat je 2:2. Ko prati Jedinstvo zna koliko je penala u ovom prvenstvu dosudjeno za njih...Rudar igra dobro ali šta to vredi...Jedinstvo je slabija ekipa od Loznice, Budućnosti, Rudara i Lajkovca ali mnogobrojni penali su ih doveli tu gde jesu...
Zoro 0 | 0
Brica režiser, preplivao Lepenicu
n.janackovic 0 | 0
hvala gos sinisa na ispravci kod mladosti i sloge pozdrav
Garinca 0 | 0
Nacin na koji smo izgubili mec je neverovatan, Surdulicani nisu presli centar cestito ceo mec a dobili su ga, Backa kuci vec hronicno neefikasna, tri zicera smo propustili i sijaset prilika