XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Mladi Radnik - Rudar (K) 1:0
2 Metalac (GM) - Mladi Radnik 2:1
3 Mladi Radnik - Šumadija 1903 4:1
4 Mladi Radnik - Radnički (ST) 2:0
5 Sevojno - Mladi Radnik 1:2
6 Mladi Radnik - Bane 2:0
7 Milan - Mladi Radnik 2:1
8 Mladi Radnik - Sloboda 1:0
9 Zvižd - Mladi Radnik 0:2
10 Mladi Radnik - Radnički (KG) 0:0
11 Takovo - Mladi Radnik 2:0
12 Mladi Radnik - Inon 0:0
13 Loznica - Mladi Radnik 0:0
14 Mladi Radnik - Metalac Trg. 3:0
15 Železničar (SM) - Mladi Radnik 0:0
16 Mladi Radnik - Sloga (P) 2:2
17 Jedinstvo Putevi - Mladi Radnik 0:1
18 Rudar (K) - Mladi Radnik 2:2
19 Mladi Radnik - Metalac (GM) 1:0
20 Šumadija 1903 - Mladi Radnik 2:0
21 Radnički (ST) - Mladi Radnik 0:1
22 Mladi Radnik - Sevojno 0:0
23 Bane - Mladi Radnik 2:2
24 Mladi Radnik - Milan 3:3
25 Sloboda - Mladi Radnik 1:0
26 Mladi Radnik - Zvižd 2:1
27 Radnički (KG) - Mladi Radnik 0:1
28 Mladi Radnik - Takovo 2:0
29 Inon - Mladi Radnik 0:2
30 Mladi Radnik - Loznica 3:1
31 Metalac Trg. - Mladi Radnik 0:0
32 Mladi Radnik - Železničar (SM) 1:0
33 Sloga (P) - Mladi Radnik 0:0
34 Mladi Radnik - Jedinstvo Putevi 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Radnički (KG) 34 21 9 4 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Sevojno 34 20 8 6 68
3 Mladi Radnik 34 18 11 5 65
4 Sloboda 34 17 7 10 58
5 Jedinstvo Putevi 34 14 8 12 50
6 Inon 34 12 12 10 48
7 Metalac (GM) 34 13 8 13 47
8 Takovo 34 12 10 12 46
9 Rudar (K) 34 11 12 11 45
10 Metalac Trg. 34 12 9 13 45
11 Železničar (SM) 34 11 10 13 43
12 Milan 34 10 13 11 43
13 Šumadija 1903 34 11 9 14 42
14 Sloga (P) 34 11 9 14 42
15 Loznica 34 11 5 18 38
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Radnički (ST) (-3) 34 11 6 17 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Zvižd 34 8 6 20 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Bane 34 2 10 22 16
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku