XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 31.08.2014 16:30 Beloševac - Liplje 1:4
2 07.09.2014 16:30 Ribnikar - Beloševac 3:1
3 14.09.2014 16:00 Beloševac - Rajac 3:5
4 21.09.2014 16:00 Iskra - Beloševac 2:1
5 28.09.2014 15:30 Beloševac - Polet 4:6
6 05.10.2014 15:30 Milenko Pavlović - Beloševac 1:1
7 12.10.2014 14:30 Beloševac - Komanice 2:3
8 19.10.2014 14:30 Borac - Beloševac 1:0
9 26.10.2014 13:30 Beloševac - Jadar 2013 0:3
10 02.11.2014 13:30 Beloševac - Gradac 0:2
11 09.11.2014 13:30 Kolubara 2 - Beloševac 3:2
12 05.04.2015 15:30 Liplje - Beloševac 0:2
13 12.04.2015 16:00 Beloševac - Ribnikar 0:3
14 19.04.2015 16:00 Rajac - Beloševac 1:1
15 26.04.2015 16:00 Beloševac - Iskra 1:3
16 03.05.2015 16:00 Polet - Beloševac 2:0
17 10.05.2015 16:00 Beloševac - Milenko Pavlović 4:0
18 17.05.2015 16:30 Komanice - Beloševac 1:1
19 24.05.2015 16:30 Beloševac - Borac 0:0
20 31.05.2015 11:00 Jadar 2013 - Beloševac 0:2
21 07.06.2015 17:00 Gradac - Beloševac 1:3
22 14.06.2015 17:30 Beloševac - Kolubara 2 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga Polet 22 18 2 2 56
2 Iskra 22 18 1 3 55
3 Ribnikar 22 17 2 3 53
4 Rajac (-1) 22 9 5 8 31
5 Milenko Pavlović 22 9 4 9 31
6 Jadar 2013 22 8 4 10 28
7 Komanice 22 7 3 12 24
8 Liplje 22 7 2 13 23
9 Kolubara 2 22 6 2 14 20
10 Borac 22 5 4 13 19
11 Gradac 22 6 1 15 19
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Valjeva Beloševac (-1) 22 5 4 13 18
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu