XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 17:30 Bežanija - BASK 1:0
2 22.08.2010 17:30 Kolubara - BASK 0:1
3 28.08.2010 17:00 BASK - Novi Sad 3:0
4 05.09.2010 16:30 Zemun - BASK 0:0
5 08.09.2010 16:30 BASK - Srem 2:1
6 11.09.2010 16:30 Banat - BASK 1:1
7 18.09.2010 16:30 BASK - Napredak 3:1
8 26.09.2010 16:00 Dinamo - BASK 0:1
9 02.10.2010 15:30 BASK - Sinđelić 4:0
10 10.10.2010 15:00 Proleter (NS) - BASK 3:1
11 16.10.2010 14:30 BASK - Teleoptik 3:0
12 23.10.2010 14:00 Big bul Radnički - BASK 0:1
13 30.10.2010 14:00 BASK - Mladi radnik 1:0
14 07.11.2010 13:00 Mladost (L) - BASK 0:0
15 13.11.2010 13:00 BASK - Novi Pazar 1:0
16 20.11.2010 13:00 Radnički (S) - BASK 0:1
17 27.11.2010 13:00 BASK - Radnički 1923 0:0
18 12.03.2011 14:00 BASK - Bežanija 0:0
19 19.03.2011 14:00 BASK - Kolubara 3:2
20 26.03.2011 14:00 Novi Sad - BASK 0:1
21 02.04.2011 15:00 BASK - Zemun 2:1
22 10.04.2011 15:30 Srem - BASK 1:4
23 16.04.2011 16:30 BASK - Banat 1:0
24 20.04.2011 16:30 Napredak - BASK 0:1
25 23.04.2011 16:30 BASK - Dinamo 5:0
26 30.04.2011 17:00 Sinđelić - BASK 1:0
27 07.05.2011 17:00 BASK - Proleter (NS) 2:1
28 15.05.2011 17:00 Teleoptik - BASK 0:2
29 21.05.2011 17:00 BASK - Big bul Radnički 3:1
30 25.05.2011 17:00 Mladi radnik - BASK 1:3
31 29.05.2011 17:00 BASK - Mladost (L) 2:0
32 05.06.2011 17:00 Novi Pazar - BASK 2:0
33 12.06.2011 17:00 BASK - Radnički (S) 2:1
34 15.06.2011 17:00 Radnički 1923 - BASK 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: Odustao od prelaska u visi rang BASK 34 24 5 5 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 34 22 8 4 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Novi Pazar 34 21 8 5 71
4 Banat 34 15 11 8 56
5 Sinđelić 34 15 8 11 53
6 Napredak 34 13 10 11 49
7 Radnički (S) 34 13 10 11 49
8 Proleter (NS) 34 12 9 13 45
9 Mladost (L) 34 11 12 11 45
10 Mladi radnik 34 12 7 15 43
11 Novi Sad 34 11 9 14 42
12 Bežanija 34 11 7 16 40
13 Teleoptik 34 9 12 13 39
14 Srem 34 8 12 14 36
15 Kolubara 34 9 9 16 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" Zemun 34 8 9 17 33
17 Beleška: fuzija sa Donjim Sremom Big bul Radnički 34 7 5 22 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Dinamo 34 7 5 22 26
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu