XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 17:30 Bajša - Tavankut 2:0
2 28.08.2011 17:00 Tavankut - Čoka 3:0
3 31.08.2011 17:00 Sloboda - Tavankut 2:1
4 04.09.2011 16:30 Tavankut - Čantavir 3:1
5 11.09.2011 16:30 Tavankut - Potisje 2:0
6 18.09.2011 16:00 Bačka - Tavankut 3:1
7 25.09.2011 15:30 Tavankut - Jadran 1:0
8 01.10.2011 15:30 Panonija IM Topola - Tavankut 1:0
9 09.10.2011 14:30 Tavankut - Tisa 4:1
10 16.10.2011 14:00 Vinogradar - Tavankut 3:2
11 23.10.2011 14:00 Tavankut - Proleter 1:2
12 30.10.2011 13:00 Krivaja - Tavankut 3:2
13 06.11.2011 13:00 Tavankut - Preporod 0:2
14 13.11.2011 13:00 Subotica - Tavankut 0:0
15 20.11.2011 13:00 Tavankut - Njegoš 4:0
16 18.03.2012 15:30 Tavankut - Bajša 0:0
17 24.03.2012 15:30 Čoka - Tavankut 2:0
18 01.04.2012 16:00 Tavankut - Sloboda 6:0
19 08.04.2012 16:30 Čantavir - Tavankut 1:0
20 14.04.2012 16:30 Potisje - Tavankut 1:1
21 18.04.2012 16:30 Tavankut - Bačka 4:3
22 21.04.2012 16:30 Jadran - Tavankut 1:1
23 29.04.2012 17:00 Tavankut - Panonija IM Topola 2:1
24 05.05.2012 17:00 Tisa - Tavankut 4:1
25 13.05.2012 17:00 Tavankut - Vinogradar 2:1
26 20.05.2012 17:00 Proleter - Tavankut 3:0
27 27.05.2012 17:00 Tavankut - Krivaja 1:0
28 03.06.2012 17:30 Preporod - Tavankut 1:2
29 10.06.2012 17:30 Tavankut - Subotica 6:0
30 17.06.2012 17:30 Njegoš - Tavankut 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: Zbog finansijskog stanja neće se takmičiti u VFL grupa Istok! Proleter 30 20 4 6 64
2 Krivaja 30 18 6 6 60
3 Vinogradar 30 15 8 7 53
4 Preporod 30 15 5 10 50
5 Njegoš 30 14 7 9 49
6 Bajša 30 13 8 9 47
7 Panonija IM Topola 30 14 4 12 46
8 Tisa 30 13 5 12 44
9 Tavankut (-1) 30 13 5 12 43
10 Bačka 30 12 6 12 42
11 Čoka 30 11 8 11 41
12 Jadran 30 10 6 14 36
13 Beleška: Zbog odustajanja ekipe Žednika od takmičenja u PFL Subotica sačuvan status u PFL Subotica Čantavir (-1) 30 10 5 15 34
14 Beleška: Zbog odustajanja ekipe FK Mladost iz Gornje Rogatice od takmičenja u PFL Subotica sačuvan status u PFL Subotica Potisje 30 9 4 17 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Subotica 30 6 5 19 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš Sloboda (-4) 30 3 2 25 7
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu