XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 421 utakmica za dan
Nedelja, 28 Avgust 2011

Fudbal

28.08.2011 20:00 Partizan 3 : 0 OFK Beograd
28.08.2011 17:00 Rad 1 : 2 Sloboda Point
28.08.2011 17:00 Smederevo 0 : 1 Crvena zvezda
28.08.2011 17:00 Proleter 1 : 2 Srem
28.08.2011 17:00 Kolubara 2 : 0 Napredak
28.08.2011 17:00 Mladost (L) 0 : 0 Sloga (K)
28.08.2011 17:00 Železničar 2 : 1 Polet (Lj)
28.08.2011 17:00 Mačva 3 : 0 Jasenica 1911
28.08.2011 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Sloga (BB)
28.08.2011 17:00 Borac (B) 3 : 1 Dinamo
28.08.2011 17:00 Trgovački (J) 1 : 0 Kopaonik
28.08.2011 17:00 Vlasina 0 : 2 Timok
28.08.2011 17:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Žitorađa
28.08.2011 17:00 Zadrugar 3 : 2 Palić
28.08.2011 17:00 Senta 1 : 2 Radnički (NP)
28.08.2011 11:00 Žarkovo 4 : 1 BASK
28.08.2011 16:30 PKB 1 : 1 Sindjelić
28.08.2011 16:30 Šumadija 3 : 1 Srem (J)
28.08.2011 10:00 Beograd 0 : 2 Sopot
28.08.2011 17:00 Sloboda (G) 3 : 0 Omladinac
28.08.2011 17:00 Orlovac 2 : 1 Šumadija 1903
28.08.2011 17:00 Polet (T) 4 : 2 Prijevor
28.08.2011 11:00 Jošanica 4 : 1 Partizan
28.08.2011 17:00 Vodojaža 0 : 1 Bane
28.08.2011 17:00 Homoljac 3 : 1 Železničar
28.08.2011 17:00 Seljak 3 : 2 Mladi radnik
28.08.2011 17:00 Šumadinac 4 : 1 Crvena zvezda
28.08.2011 17:00 Drina 0 : 1 Sevojno
28.08.2011 17:00 Krušik 3 : 1 Zlatibor
28.08.2011 17:00 OFK Osečina 1 : 1 Miloš Pocerac
28.08.2011 17:00 Polimlje 1 : 0 Zadrugar
28.08.2011 17:00 Sloga (S) 0 : 0 Budućnost
28.08.2011 17:00 Rudar Alpos 1 : 0 SFK Moravac (P)
28.08.2011 17:00 Vučje 1 : 4 Moravac Orion (M)
28.08.2011 17:00 Kosanica 1 : 3 Sloga (L)
28.08.2011 17:00 Pukovac 2 : 1 Zloćudovo
28.08.2011 17:00 Rembas 1 : 1 Jedinstvo (P)
28.08.2011 17:00 Napredak 3 : 0 Majdanpek
28.08.2011 17:00 Juhor 3 : 1 Đerdap
28.08.2011 17:00 Timočanin 2 : 1 SFS Borac
28.08.2011 17:00 FUD 0 : 1 Slatina
28.08.2011 17:00 Radnički (B) 0 : 0 Radnički (Z)
28.08.2011 17:00 Vojvodina 0 : 2 Dinamo
28.08.2011 17:00 Bačka 1901 5 : 1 Borac
28.08.2011 17:00 Budućnost (M) 1 : 1 Index
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (SP) 2 : 2 Polet (S)
28.08.2011 17:00 Mladost (BP) 2 : 2 Omladinac (NB)
28.08.2011 16:30 Posavac Tišma 3 : 0 Borac (O)
28.08.2011 16:30 Železnik Lavovi 7 : 1 Resnik
28.08.2011 10:00 GSP Polet 0 : 0 Budućnost (D)
28.08.2011 10:00 Grafičar 0 : 0 Železničar
28.08.2011 16:30 Bulbulderac 1 : 0 Radnički (R)
28.08.2011 17:00 Borac (V) 0 : 0 Budućnost
28.08.2011 17:00 Rudar 4 : 0 Ribnica (J)
28.08.2011 17:00 Mataruge 0 : 1 Grdica
28.08.2011 17:00 Ibar 4 : 4 Polet (R)
28.08.2011 17:00 Radnički 1 : 0 Braća Vuković
28.08.2011 17:00 Radnik 2 : 3 Karađorđe
28.08.2011 17:00 Sušica 3 : 2 Erdoglija 1931
28.08.2011 17:00 Budućnost 3 : 0 Maršić
28.08.2011 17:00 Šumadija 1 : 2 Šumadinac
28.08.2011 17:00 Vinogradi DB 1 : 1 Seljak
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Slavija
28.08.2011 17:00 Kolonija 6 : 1 Sloga D
28.08.2011 17:00 Omladinac 2 : 0 Dragačevo
28.08.2011 17:00 Vujan 4 : 1 Brezak
28.08.2011 17:00 Šumadija 3 : 2 Morava
28.08.2011 17:00 Prilike 1 : 1 Ovčar
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (GG) 3 : 0 Donja Vrbava
28.08.2011 17:00 Rudar 3 : 2 Spartak
28.08.2011 17:00 Banja 2 : 1 Lokomotiva
28.08.2011 17:00 Šumadinac (N) 5 : 0 Partizan
28.08.2011 17:00 Šumadinac (S) 1 : 1 Vinča
28.08.2011 17:00 Šumadija 2 : 0 Sloga
28.08.2011 17:00 Borac 5 : 0 Beli orlovi
28.08.2011 17:00 Aranđelovac 0 : 6 Marjan
28.08.2011 Omladinac 3 : 1 Borac
28.08.2011 Udarnik 5 : 0 Selevac
28.08.2011 Sloga 2 : 0 Sloboda
28.08.2011 Jedinstvo 1 : 0 Cerovac
28.08.2011 Budućnost 3 : 1 Šumadinac
28.08.2011 Osipaonica 1 : 3 Napredak
28.08.2011 17:00 Dragoš 1 : 1 Sloga K
28.08.2011 17:00 Integral 4 : 2 Mladost
28.08.2011 17:00 Vihor 3 : 1 Mlava
28.08.2011 17:00 Crni Vrh 0 : 2 Beli Orao
28.08.2011 17:00 Sloga B 2 : 4 Petar Dobrnjac
28.08.2011 17:00 Omladinac 0 : 2 Železničar
28.08.2011 17:00 Lipolist 8 : 3 Hajduk Stanko
28.08.2011 17:00 Gučevo 1 : 4 Sindjelić
28.08.2011 17:00 Napredak 2 : 1 Radjevac
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Jadar (S)
28.08.2011 17:00 Mladost (P) 1 : 0 Mladost (DD)
28.08.2011 17:00 Antimon 2 : 3 Mačva 2005
28.08.2011 17:00 Trlić 1 : 1 ZSK
28.08.2011 17:00 Brezovica 2 : 0 OFK Divci
28.08.2011 17:00 Brežđe 2 : 2 Proleter
28.08.2011 17:00 Milenko Pavlović 1 : 1 Sovljak
28.08.2011 17:00 Perućac 0 : 3 Jasen
28.08.2011 17:00 Polet 2 : 0 Luna Avijatičar
28.08.2011 17:00 Sečica 4 : 1 Omladinac
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Višesava
28.08.2011 17:00 Bioska 0 : 1 Ariljska Rampa
28.08.2011 17:00 Budućnost 2 : 0 Napredak
28.08.2011 17:00 Crvena zastava 0 : 1 Brzi Brod
28.08.2011 17:00 Radnički 2 : 0 Delijski Vis
28.08.2011 17:00 Mladost 4 : 0 Vrtište
28.08.2011 17:00 Budućnost (PK) 3 : 1 Proleter
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Budućnost (P)
28.08.2011 17:00 Sloboda 1 : 2 Omladinac
28.08.2011 17:00 Zemljoradnik 2 : 1 Rasovača
28.08.2011 17:00 Morava 6 : 1 Rutevac
28.08.2011 17:00 Jastrebac 1 : 0 Orljane
28.08.2011 17:00 Toplica 0 : 2 Bukovik
28.08.2011 16:30 Jedinstvo (GS) 7 : 0 Veternica
28.08.2011 16:30 Radan 2 : 1 Jedinstvo (Š)
28.08.2011 16:30 Bobište 1 : 1 Morava
28.08.2011 16:30 Jablanica 1 : 1 Navalin
28.08.2011 16:30 Mladost 2 : 1 Progres
28.08.2011 16:30 Plantaža 3 : 1 Umac
28.08.2011 16:30 Jedinstvo (G) 7 : 1 Jedinstvo (B)
28.08.2011 17:00 Besa 1 : 3 Kondiva
28.08.2011 17:00 Mladost (B) 3 : 3 Ternoci
28.08.2011 17:00 Nebeski Andjeli 7 : 0 Mladost (S)
28.08.2011 16:30 Vinogradar 1 : 1 Napredak (S)
28.08.2011 16:30 Mladost (K) 1 : 1 Jedinstvo
28.08.2011 16:30 Istok 63 5 : 4 Napredak (Z)
28.08.2011 16:30 Lugomir 0 : 1 Budućnost
28.08.2011 16:30 Morava 5 : 2 Sloga
28.08.2011 16:30 Mladost (J) 4 : 0 Kušiljevo
28.08.2011 17:00 Sloga 0 : 3 Brestovac
28.08.2011 17:00 Ključ 2 : 4 Rudar
28.08.2011 17:00 Radnički 0 : 0 Rajac
28.08.2011 17:00 Branik 1 : 1 Radujevac
28.08.2011 17:30 Dedina 3 : 4 Jasika
28.08.2011 17:30 Naupare 3 : 2 Poljoprivrednik
28.08.2011 17:30 Trudbenik 3 : 3 Bošnjane
28.08.2011 17:30 Velika Drenova 3 : 1 Donji Kopaonik
28.08.2011 17:30 Mladost 2 : 0 Sloga
28.08.2011 17:30 Gornji Stepoš 1 : 1 Jedinstvo 1936
28.08.2011 17:30 Jastrebac 2 : 1 Trajal
28.08.2011 17:00 ŠSK 1 : 1 Mladost
28.08.2011 17:00 Omladinac 3 : 3 Rudar Vrška Čuka
28.08.2011 17:00 Sloga (Ž) 1 : 1 BSK
28.08.2011 17:00 Bučje 4 : 0 Borac
28.08.2011 17:00 Slavija 4 : 0 Spartak
28.08.2011 17:00 Polet 0 : 4 Radnički (K)
28.08.2011 17:00 Jugoslavija 1 : 1 Sloga (BNS)
28.08.2011 17:00 Borac (S) 1 : 0 BAK
28.08.2011 17:00 Radnički (B) 1 : 2 Sloga (P)
28.08.2011 17:00 Vulturul 2 : 0 Partizan (G)
28.08.2011 17:00 Tavankut 3 : 0 Čoka
28.08.2011 17:00 Bačka 1 : 3 Njegoš
28.08.2011 17:00 Tisa 0 : 0 Krivaja
28.08.2011 17:00 Vinogradar 1 : 1 Proleter
28.08.2011 17:30 Mladost (BD) 0 : 5 Borac (A)
28.08.2011 17:30 Vojvodina 1928 1 : 0 Begej
28.08.2011 17:30 OFK Klek 0 : 4 Bilećanin
28.08.2011 17:30 Crvena Zvezda (RS) 4 : 1 Crvena zvezda (VS)
28.08.2011 17:00 Omladinac (B) 1 : 2 BSK
28.08.2011 17:00 Kula 2 : 1 Borac
28.08.2011 17:00 ŽAK 0 : 1 Mladost
28.08.2011 17:00 Hajduk 1 : 0 Zadrugar
28.08.2011 Radnički 2 : 0 Zeka Buljubaša
28.08.2011 LSK Laćarak 2 : 2 Sloga Milšped
28.08.2011 Mladost 2 : 0 Rudar
28.08.2011 Hajduk (B) 1 : 0 Partizan
28.08.2011 Graničar 3 : 0 Šumar
28.08.2011 Jadran 0 : 0 Sremac
28.08.2011 17:00 Stari Grad 0 : 0 Hercegovac
28.08.2011 17:00 Omladinac 5 : 1 Slavija (NS)
28.08.2011 17:00 Sutjeska 6 : 0 Borac
28.08.2011 17:00 Kabel 2 : 1 Vrbas
28.08.2011 10:00 Borac 4 : 2 Milutinac
28.08.2011 16:30 Vrčin 2 : 1 Strelac
28.08.2011 16:30 Dunavac 1 : 3 IMR
28.08.2011 11:00 PIK Zemun 1 : 0 Rudar
28.08.2011 17:00 ND 2011 3 : 1 Morava
28.08.2011 17:00 Mladost 2 : 1 Vrnjci
28.08.2011 17:00 Gruža 1 : 0 Šumadija
28.08.2011 17:00 Granit 6 : 2 Žiča
28.08.2011 17:00 Lazac 0 : 1 Jedinstvo
28.08.2011 17:30 Seljak 3 : 0 Košutnjak
28.08.2011 17:30 Kragujevac 4 : 2 Hajduk
28.08.2011 17:30 Kremenac 2 : 0 OFK Bagremar
28.08.2011 17:30 Srbija 1 : 1 Botunje
28.08.2011 17:30 Ćava 0 : 1 Dobrača
28.08.2011 17:30 Mladost Teferič 1 : 0 Kolektiv
28.08.2011 17:00 Morava 3 : 1 Čačak 94
28.08.2011 17:00 Strelac 1 : 4 Planinac
28.08.2011 17:00 Budućnost 1 : 3 Zadrugar
28.08.2011 17:00 Miokovci 3 : 0 Parmenac
28.08.2011 17:00 Rakova 1 : 1 Premeća
28.08.2011 17:00 Malba 0 : 0 Polet
28.08.2011 17:00 Radnički 2 : 3 Gorušica
28.08.2011 17:00 Brezova 1 : 6 Bratstvo
28.08.2011 11:00 Vrelo 3 : 3 Bjelica
28.08.2011 17:00 Proleter 4 : 0 Maskar
28.08.2011 17:00 B 2000 1 : 0 BSK
28.08.2011 17:00 Trešnjevica 3 : 2 Plaskovac
28.08.2011 17:00 Mladi rudar 3 : 3 Šatornja
28.08.2011 17:00 Radoje Domanović 3 : 0 Mladost
28.08.2011 17:00 Šamot 5 : 0 Sloga
28.08.2011 Palanka 3 : 0 Bašin
28.08.2011 Vodice 3 : 0 Mramorac
28.08.2011 Udarnik 0 : 1 Pobeda
28.08.2011 Bačinac 3 : 0 Budućnost
28.08.2011 Šumadija 0 : 0 Proleter
28.08.2011 17:00 Bata Bulić 2 : 3 Omladinac (S)
28.08.2011 17:00 Omladinac (B) 4 : 1 Zadrugar
28.08.2011 17:00 Mladost 1 : 2 Napredak (VC)
28.08.2011 17:00 Napredak (T) 3 : 0 Sloga
28.08.2011 17:00 Krilaš 2 : 1 Trgovački
28.08.2011 17:00 Radnički 1 : 2 Rudar
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Polet
28.08.2011 17:00 Dunavac (P) 4 : 2 Đerdap
28.08.2011 17:00 Sloga (D) 0 : 0 Napredak (B)
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (LJ) 2 : 0 Pobeda
28.08.2011 17:00 RSK 4 : 2 Polet
28.08.2011 17:00 Dunavac (K) 3 : 0 Napredak (N)
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (D) 0 : 0 Makce
28.08.2011 17:00 14. Oktobar 1 : 0 Velika Reka
28.08.2011 17:00 Studenac 6 : 1 Cer
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (Z) 1 : 0 Podrinje
28.08.2011 17:00 Stari Jadar 2 : 1 Borac
28.08.2011 17:00 Stolice 5 : 1 Lonjin
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 1 Mladost
28.08.2011 Karađorđe 4 : 1 Pocerina
28.08.2011 OFK Varna 2 : 2 Mrovska
28.08.2011 Galeb 2 : 1 Vlašić
28.08.2011 Dumaca 1 : 2 Pričinović
28.08.2011 Sloga (M) 1 : 2 Korman
28.08.2011 Mladost (Z) 2 : 1 Provo
28.08.2011 17:00 Sloga (D) 1 : 7 Mladi Borac
28.08.2011 17:00 Budućnost 0 : 3 Omladinac (B)
28.08.2011 17:00 Sloga (P) 2 : 1 Napredak
28.08.2011 17:00 Sloga (B) 1 : 3 Proleter
28.08.2011 17:00 Duško 6 : 1 Drina
28.08.2011 17:00 Gorki 2 : 3 Sloboda
28.08.2011 17:00 Veliševac 0 : 1 Komanice
28.08.2011 17:00 Rajac 4 : 1 Liplje
28.08.2011 17:00 Gornji Lajkovac 2 : 0 Orao
28.08.2011 17:00 Toplica 2 : 0 Vrujci
28.08.2011 17:00 Iskra 3 : 1 Tešnjar
28.08.2011 17:00 Lukavac 1 : 1 Polet
28.08.2011 17:00 Pričević 0 : 3 Kotešica
28.08.2011 17:00 Zadrugar 3 : 4 Mladost Kamenica
28.08.2011 17:00 Gradac 3 : 0 Mladost Dračić
28.08.2011 17:00 Dokmir 1 : 6 Kalenić
28.08.2011 17:00 Joševa 1 : 1 Vrelo
28.08.2011 17:00 Paljuvi 1 : 2 Tvrdojevac
28.08.2011 17:00 Čučuge 0 : 1 Brgule
28.08.2011 17:00 Gunjevac 2 : 2 Omladinac
28.08.2011 17:00 OFK Stublenica 3 : 0 Sloga
28.08.2011 11:00 Zeleznicar 1 : 4 Supovac
28.08.2011 17:00 Morava 5 : 2 Mladost
28.08.2011 17:00 Stevan Nešticki 2 : 1 Mladost
28.08.2011 17:00 Mladost (DM) 0 : 5 Čegar
28.08.2011 17:00 Secanica 2 : 2 Koca
28.08.2011 16:30 Milanovo 2 : 3 Sloga
28.08.2011 16:30 Mladi Borac 3 : 1 MB
28.08.2011 16:30 Kumarevo 2 : 1 Morava
28.08.2011 16:30 Radnički 3 : 0 Lemind Livnica
28.08.2011 16:30 Napredak 2 : 0 Sloboda
28.08.2011 16:30 Polet 3 : 1 Železničar
28.08.2011 16:30 Bratstvo 3 : 1 Resavac
28.08.2011 16:30 Mladi Radnik 2 : 1 Mladost (T)
28.08.2011 16:30 Kupinovac 5 : 1 Mladost (S)
28.08.2011 16:30 BSK 1 : 2 Kolare
28.08.2011 16:30 Crni Vrh 0 : 3 Tekstilac
28.08.2011 16:30 Mladost (D) 3 : 1 Polet
28.08.2011 17:00 Miloševo 2 : 1 Slatina
28.08.2011 17:00 Samarinovac 1 : 1 Smedovac
28.08.2011 17:00 BSK 3 : 0 Graničar
28.08.2011 17:00 Vidrovac 3 : 0 Kovilovo
28.08.2011 17:00 Mladost 0 : 2 Ratar
28.08.2011 17:00 Deli Jovan 0 : 0 Rečka
28.08.2011 17:30 Mladost T 2 : 2 Omladinac
28.08.2011 17:30 Gradina 6 : 2 Mladi radnik
28.08.2011 17:30 Mladost DK 1 : 1 Ušće
28.08.2011 17:30 Borac 4 : 0 Sloga L
28.08.2011 17:30 Sloga D 2 : 1 Vinogradar
28.08.2011 17:00 Železničar 5 : 0 Glogonj
28.08.2011 17:00 Budućnost (BB) 3 : 0 Strela
28.08.2011 17:00 Unirea 3 : 0 BSK Bavanište
28.08.2011 17:00 Vojvodina 5 : 0 Omladinac (D)
28.08.2011 17:00 Mladost (V) 2 : 1 Jedinstvo Stević
28.08.2011 17:00 Pobeda 0 : 6 Proleter
28.08.2011 17:00 Plavi Dunav 3 : 0 Borac (P)
28.08.2011 17:00 Vinogradar 2 : 3 Karaš (K)
28.08.2011 17:00 Hajduk 1 : 0 Hajdučica
28.08.2011 17:00 Borac (VG) 1 : 0 Potporanj
28.08.2011 17:00 Crvena zvezda 4 : 2 Karaš (J)
28.08.2011 17:00 Ratar 9 : 1 Banat
28.08.2011 17:00 Dobrica 3 : 0 Borac (VS)
28.08.2011 17:00 Ševac 3 : 0 Budućnost (A)
28.08.2011 17:00 Poljoprivrednik 3 : 3 Đurđin
28.08.2011 17:00 Elektrovojvodina 3 : 0 Hajduk
28.08.2011 17:00 Lokomotiva 3 : 0 Zrinjski 1932
28.08.2011 17:00 Bratstvo 2 : 0 Mala Bosna
28.08.2011 17:00 Udarnik 3 : 0 Solid
28.08.2011 17:00 Dunav 3 : 0 Dinamo
28.08.2011 17:00 Lipar 6 : 1 Jedinstvo
28.08.2011 17:00 Aleksa Šantić 2 : 1 Rastina 1918
28.08.2011 17:00 Radnički 3 : 2 OFK Metalac
28.08.2011 17:00 Rusin 1 : 1 OFK Šikara
28.08.2011 17:00 Panonija 1 : 0 Terekveš
28.08.2011 17:30 Graničar K 5 : 1 OFK Brestač
28.08.2011 17:30 Jedinstvo 2 : 6 Borac
28.08.2011 17:30 Podunavac 2 : 0 Hrtkovci
28.08.2011 17:30 Popinci 1 : 1 Graničar G
28.08.2011 17:30 Sloga Borac 0 : 1 Budućnost
28.08.2011 17:30 Železničar 0 : 4 Donji Petrovci
28.08.2011 17:30 Ljukovo 3 : 2 Sloven
28.08.2011 17:00 Partizan 2 : 4 Dinamo
28.08.2011 17:00 Čenej 4 : 2 Borac
28.08.2011 17:00 OFK Sirig 2 : 3 Sremac
28.08.2011 17:00 OFK Futog 4 : 1 Bačka
28.08.2011 17:00 Vinogradar 1 : 2 Mladost
28.08.2011 17:00 TSK 2 : 0 Fruškogorac
28.08.2011 17:00 Mladost Radost 4 : 0 Napredak
28.08.2011 17:00 Budućnost 2 : 0 Mladost
28.08.2011 17:00 Proleter 4 : 0 Jedinstvo
28.08.2011 17:00 Bečej 3 : 1 Vojvodina
28.08.2011 17:00 Maglić 0 : 3 Tvrdjava
28.08.2011 17:00 Budućnost (P) 3 : 0 Karađorđevo
28.08.2011 17:00 Bačka 2 : 2 Budućnost (G)
28.08.2011 17:00 Vojvodina 3 : 2 Krila Krajine
28.08.2011 17:00 Krivanj 1 : 5 Kulpin
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 1 : 7 ŽSK
28.08.2011 17:00 Obilić 0 : 3 Sloga
28.08.2011 17:00 Hajduk (Č) 2 : 7 Titel
28.08.2011 16:30 Institut 1 : 0 BSK Batajnica
28.08.2011 16:30 Studenski Grad 1 : 1 Mladi proleter
28.08.2011 16:30 Šumadinac 1 : 2 Banja
28.08.2011 16:30 Rušanj 1 : 0 Borac
28.08.2011 16:30 Dunav 2 : 3 Omladinac
28.08.2011 16:30 Boleč 0 : 1 Kosmaj
28.08.2011 16:30 Podunavac 2 : 1 Rabrovac
28.08.2011 16:30 Mladost 2 : 1 Šepšin
28.08.2011 16:30 OFK Leštane 2 : 2 Radnički PDM
28.08.2011 16:30 Ivanča 2 : 1 Velika Krsna
28.08.2011 16:30 Pudarci 3 : 1 Borac
28.08.2011 16:30 Selo Mladenovac 2 : 2 Popović
28.08.2011 16:30 Lisović 0 : 3 OFK Burovo
28.08.2011 16:30 TEK Sloga 2 : 2 Barajevo
28.08.2011 16:30 Budućnost 3 : 3 Borac
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Jovo Kursula
28.08.2011 17:00 Zgodačica 4 : 2 Bogutovačka Banja
28.08.2011 17:00 Stubal 3 : 0 Budućnost (S)
28.08.2011 17:00 Ras 7 : 1 Stara Čaršija
28.08.2011 17:00 Omladinac 0 : 4 Progorelica
28.08.2011 17:00 Musina reka 0 : 1 Kablar
28.08.2011 17:00 Miločajac 2 : 1 Popovići
28.08.2011 17:00 Mlava (B) 3 : 2 Napredak (P)
28.08.2011 17:00 Zemljoradnik 1 : 2 Dizel
28.08.2011 17:00 Sloga (L) 6 : 0 Stig
28.08.2011 17:00 Sloga Trgosped 3 : 0 Sloga
28.08.2011 17:00 Mladost 0 : 4 Torpedo
28.08.2011 17:00 Petrovac 74 1 : 1 Krnule 09
28.08.2011 17:00 Dragojevac 3 : 0 Polet
28.08.2011 17:00 Tresnjevka 1 : 0 Bobovik
28.08.2011 11:00 Zablaće 1 : 2 Ceric
28.08.2011 11:00 Sava 4 : 2 Jedinstvo
28.08.2011 11:00 Volujac 5 : 0 Metlić
28.08.2011 17:00 Mladost (Слатина) 0 : 1 Младост 2011
28.08.2011 17:00 Bratstvo (B) 1 : 0 Nomanica
28.08.2011 16:30 Lipar 3 : 0 Trnava
28.08.2011 16:30 Partizan (M) 1 : 5 Napredak
28.08.2011 16:30 OFK Tabane 2 : 2 Sloboda
28.08.2011 16:30 Ribnik 2 : 0 Partizan (G)
28.08.2011 16:30 Bresje 1 : 2 Morava Panjevac
28.08.2011 17:00 Popovac 3 : 0 Jedinstvo R
28.08.2011 17:00 Radnicki 2 : 1 Golubovac 07
28.08.2011 17:00 Polet 1 : 3 Zemljoradnik
28.08.2011 17:00 Jedinstvo DM 1 : 2 Mladost
28.08.2011 17:00 Napredak 2 : 1 Šumadija
28.08.2011 17:00 Omladinac 1 : 1 Hajduk
28.08.2011 17:00 Radnik 3 : 2 Budućnost
28.08.2011 17:00 Borac 1 : 0 Krušedol
28.08.2011 17:00 Mladost 0 : 1 Jedinstvo
28.08.2011 17:00 PSK Putinci 1 : 3 Sloga
28.08.2011 17:00 Fruška Gora 4 : 2 OFK Kraljevci
28.08.2011 17:00 Fruškogorac 1 : 0 Polet
28.08.2011 17:00 Jedinstvo M 10 : 0 OFK Bingula
28.08.2011 17:00 Napredak 1 : 0 OFK Bačinci Sloga
28.08.2011 17:00 Borac 0 : 2 Jednota
28.08.2011 17:00 OFK Bikić 6 : 0 Graničar
28.08.2011 17:00 Omladinac B 2 : 1 Omladinac M
28.08.2011 17:00 Sindjelić 6 : 0 Sremac
28.08.2011 17:00 Sloboda 0 : 6 Napredak
28.08.2011 17:00 Kameni 6 : 0 Srem
28.08.2011 17:00 Mladost 1 : 0 Vitez
28.08.2011 17:00 Lovac 1 : 0 Sremac
28.08.2011 10:00 Banat 2 : 1 Donji Srem
28.08.2011 10:00 Radnički NP 4 : 2 Omladinac
28.08.2011 17:00 Budućnost 1 : 3 Jedinstvo Š
28.08.2011 17:00 Loznica 5 : 0 Železničar
28.08.2011 15:00 Omladinac (B) 15 : 0 BSK
28.08.2011 15:00 Kula 2 : 0 Borac
28.08.2011 15:00 ŽAK 5 : 2 Mladost
28.08.2011 12:00 Dinamo 1 : 3 Vojvodina
28.08.2011 12:00 Bačka (BP) 0 : 5 Hajduk
28.08.2011 12:00 Vršac 0 : 2 ČSK Pivara
28.08.2011 12:00 Kikinda 1 : 5 Novi Sad
28.08.2011 12:00 Bačka Topola 3 : 0 Radnički (NP)
28.08.2011 12:00 Bečej 0 : 4 Banat
28.08.2011 12:00 Radnički (S) 2 : 1 Spartak ZV
28.08.2011 15:00 Tavankut 2 : 3 Čoka
28.08.2011 15:00 Bačka 3 : 0 Njegoš
28.08.2011 15:00 Tisa 3 : 3 Krivaja
28.08.2011 15:00 Vinogradar 0 : 0 Proleter
28.08.2011 10:00 Dinamo 0 : 7 Vojvodina
28.08.2011 10:00 Bačka (BP) 3 : 0 Hajduk
28.08.2011 10:00 Vršac 0 : 2 ČSK Pivara
28.08.2011 10:00 Kikinda 1 : 1 Novi Sad
28.08.2011 10:00 Bačka Topola 2 : 1 Radnički (NP)
28.08.2011 10:00 Bečej 1 : 3 Banat
28.08.2011 10:00 Radnički (S) 0 : 6 Spartak ZV
28.08.2011 10:00 Radnički (P) 2 : 7 Real Niš
28.08.2011 09:30 Potisje 6 : 0 Sever
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku