XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.08.2011 17:00 Lukavac - Polet 1:1
2 04.09.2011 16:30 Iskra - Lukavac 2:2
3 11.09.2011 16:30 Lukavac - Tešnjar 1:6
4 18.09.2011 16:00 Lukavac - Pričević 5:0
5 25.09.2011 16:00 Zadrugar - Lukavac 0:1
6 02.10.2011 15:30 Lukavac - Junior Novo Naselje 1:1
7 09.10.2011 15:00 Gradac - Lukavac 1:1
8 16.10.2011 14:30 Lukavac - Mladost Dračić 4:0
9 23.10.2011 14:30 OFK Povlen - Lukavac 2:2
10 30.10.2011 13:30 Lukavac - Mladost Kamenica 4:0
11 06.11.2011 13:30 Kotešica - Lukavac 0:1
12 01.04.2012 15:30 Polet - Lukavac 1:1
13 08.04.2012 15:30 Lukavac - Iskra 0:0
14 15.04.2012 15:30 Tešnjar - Lukavac 2:0
15 22.04.2012 16:00 Pričević - Lukavac 0:3
16 29.04.2012 16:00 Lukavac - Zadrugar 0:1
17 05.05.2012 Junior Novo Naselje - Lukavac 4:0
18 13.05.2012 16:30 Lukavac - Gradac 0:3
19 20.05.2012 16:30 Mladost Dračić - Lukavac 3:3
20 27.05.2012 16:30 Lukavac - OFK Povlen 5:2
21 03.06.2012 16:30 Mladost Kamenica - Lukavac 2:4
22 10.06.2012 17:00 Lukavac - Kotešica 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga Tešnjar 22 19 2 1 59
2 Polet 22 16 3 3 51
3 Iskra 22 14 6 2 48
4 Junior Novo Naselje 22 11 5 6 38
5 Lukavac 22 9 8 5 35
6 Gradac 22 9 5 8 32
7 Mladost Dračić 22 7 4 11 25
8 Mladost Kamenica 22 5 5 12 20
9 Kotešica 22 4 7 11 19
10 Zadrugar 22 5 3 14 18
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Valjevo OFK Povlen 22 4 2 16 14
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Valjevo Pričević (-3) 22 3 2 17 8
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu