Trsteničani prekinuli sa porazima

Pred 250 gledalaca na svom stadionu kraj Morave, fudbaleri Trstenika PPT prekinuli su sa porazima i savladali OFK Sinđelić rezultatom 5:2. Susret je vodio glavni sudija Milan Milutinović iz Svrljiga, koji je zbog oštre igre i prigovora podelio ukupno 4 žuta kartona,domaćim igračima Vukosavljeviću, Karoviću i Isailoviću i gostujućem igraču Mrševiću. U većem delu susreta domaćini su dominirali pa su za nepunih 20 minuta tri puta zatresli mrežu golmana Filipovića. Najpre se u listu strelaca upisao Smiljkvić u 5. minutu , zatim Vasić iz jedanaesterca u 15. i Majdevac u  19. minutu a zatim je Lazarević u 33. minutu smanjio rezultat na 3:1 što je bio i rezultat prvog dela susreta.

U nastavku su domaćini ponovo bili bolji tim pa je Perčević u 66. minutu povisio vođstvo Trstenika PPT na 4:1 a samo 10 minuta kasnije 5:1 strelac Savić. Gosti su preko raspoloženog Lazarevića ublažili poraz pogodkom u 89. minutu utakmice. Trener trsteničana Gašić je zadovoljan igrom i rezultatom ali nema opuštanja jer ih u sledećem kolu očekuje u gostima Hajduk Veljko ekipa koja je trenutno poslednja na tabeli Srpske lige Istok.

Ozren 2 : 1 Kopaonik
Radnički (S) 2 : 1 Car Konstantin
Đerdap 0 : 2 Radan
Timok 0 : 0 Tabane 1970
OFK Bor 0 : 1 Dinamo
Trstenik PPT 5 : 2 Sinđelić
Timočanin 3 : 1 Hajduk Veljko
Radnički (P) 7 : 0 Sloga