19.01.2020 18:53 sportdc.net

Slovenci stali pred Mađarima

Slovenija je propustila veliku Å”ansu da izbori polufinale Evropskog prvenstva. Ā  Slovenci su u drugom kolu druge faze poraženi od Mađarske 29:28, pa su Mađari sada potpuno u igri za plasman među četiri najbolja tima kontinenta, poÅ”to imaju isti učinak kao i Slovenija. Slovenci su odigrali odlično prvo poluvrijeme, imali su i četiri gola prednosti. Ipak nastavak je pripao Mađarima...

17.01.2020 18:26 sportdc.net

Slovenija savladala Island

Rukometna reprezentacija Slovenije je sjajnom partijom u drugom poluvremenu ostvarila pobjedu na startu druge faze Evropskog prvenstva. Oni su savladali Island 30:27 i tako povećali svoje Å”anse za plasman u samu zavrÅ”nicu.Pitanje pobjednika rijeÅ”eno je u drugom dijelu kada su Slovenci uspjeli da se odlijepe na Å”est golova prednosti (25:19) Ā  Dean Bombač je bio prvo ime meča sa 9 golova...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.