27.06.2021 20:01 sportdc.net

Česi bacili Holandiju na kolena i prošli u četvrtfinale

Fudbaleri Češke savladali su Holandiju sa 2-0 te su se plasirali u četvrtfinale evropskog prvenstva.   Holandija je imala prvu priliku ali De Liht nije pogodio. Potom su Česi zaprijetili preko Baraka. Imao je šansu i Van Anholt ali je na poluvremenu bilo 0-0. Prvu šansu u nastavku imao je Malen ali je Vaclik sjajno intervenisao. U 55. minuti De Liht je dobio crveni. Češka je koristila...

10.06.2021 01:44 sportdc.net

Najava EURA: Grupa D

EURO je sve bliže i prva utakmica na programu je sutra a mi nastavljamo sa najavama. Red e došao na grupu D. U toj grupi se mogla naći i Srbija ali je propustila svoju šansu protiv Škotske u baražu. Pored Škota, tu su još Englezi, Hrvati i Česi. Engleska je favorit ne samo grupe nego jedan od favorita cijeloga prvenstva. Kada samo pogledate ko je otpao sa konačnog spiska Sautgejta, onda vam...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.