15.10.2012 09:58 S.Blagojević

PLS: Napredak - Bežanija 3:0

Nova pobeda čete pionira Kruševačke legende Dragoljuba Kostića , sigurnom igro sa još tri boda u samom vrhu su tabele. Nešto bolji od ostalih danas bili su Luka Marković i Lazar Popić. Strelci: 1: 0 Đurović u 5, 2: 0 Popić u 13, 3: 0 Marković u 51 minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 200. Sudija Nikola Miladinović (Jagodina). Žuti karton: Simanić (Bežanija)...

23.10.2011 19:02 D.Todorovic

Pionirska liga Srbije: Bežanija - Radnički 1923 0:3

Utakmica je odigrana po veoma teškom i  lošem terenu gde su uprkos lošim uslovima pioniri oba tim pružili svoj maksimu. U prvom poluvremenu bolje su se snašli  igrači gostujućeg  tima, gde na samom početku u dva navrata pogadjaju  okviri  gola. Nakon toga, Lukić prodire po desnoj strani  upućuje centaršut  gde pronalazi...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.