05.12.2017 13:53 juznevesti.com

Na izmaku pete decenije čuveni Žuća se vratio koÅ”arci i ubacio 38 poena!

Iako je 4 godine proÅ”lo od kada je poslednji put odigrao profesionalnu utakmicu, samo je dve nedelje bilo potrebno da se legenda leskovačke koÅ”arke Slobodan Mitić Žuća vrati u velikom stilu. Pristao je 49-godiÅ”njak da do kraja sezone pomogne Pustoj ReciĀ iz Bojnika, kojoj nikako ne ide ove sezone, a da je to bio pravi potez dokazao je u utakmici protiv Vlasotinca, kada je postigao 38 poena za 23...

24.10.2010 23:07 B. Darko

Druga Srpska liga "Istok": Ergonom 49:69 Vlasotince

Ergonom je danas zabeležio drugi poraz u sezoni 49:69 po četvrtinama (12:13) (17:19) (9:21) (11:16). Pred oko 200 gledalaca Ergonom se dobro držao u prvom poluvremenu. Timovi su bili ravnopravni u svim aspektima igre pa je na poluvremenu bilo 29:32 iako je Ergonom na utakmicu došao sa samo 7 igrača. U 3. četvrtini počeli su problemi za domaći tim, igrač sa brojem 9 je zaradio 5. ličnu...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.