21.04.2013 22:01 fk.bratstvo.sot

Vitman odneo bod iz Ljube

U prvenstvenoj utakmici u Ljubi između domaće ekipe Jedinstvo i gosti iz Sota ekipe Bratstva koja je završena nerešenim rezultatom 0:0, viđena je zanimljiva utakmica. Domaći igrači u većem delu utakmice imali su inicijativu i bili su konkretniji, ali nisu realizovali mnoge šanse najviše zahvaljujući junaku ove utakmice golmanu Željku Vitmanu koji je bio ne...

10.04.2013 11:29 fk.bratstvo.sot

Kapiten Cetić doneo prvu pobedu Bratstvu u prvenstvu

Ekipa Bratstva je ostvarila prvu pobedu u prvenstvu na gostovanju ekipi Jednota iz Šida sa 2:0. Posle izjednačene igre u prvom poluvremenu, drugo poluvreme je donelo mnogo dinamicniju igru obe ekipe. Ekipa Jednote je više napadala a Soćani su čekali svoju šansu iz kontranapada. Posle jednog od malobrojnih kotranapada koji je istrčao Dane Pavlović Padavičar izboren je...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.