13.09.2014 19:17 Dragan Ivanović

U Dublju prekid i nova pobeda Kamenoresca

Fudbaleri FK Stragari iz istoimenog mesta doputovali su u Dublje na susret četvrtog kola OFL Trstenik, sa "Kamenorescom 76" sa devet igrača ali su igrali otvoreno i borbeno sve do povrede njihovog igrača u 78. minutu utakmice, kada je glavni sudija DuÅ”an Ristić posle konsultacija sa delegatom RaÅ”om LeÅ”evićem i predstavnicima klubova, označio prekid susreta pri rezultatu 5:0 za domaći tim iz...

05.05.2014 00:07 Dragan Ivanović

Dragan Župac dvostruki strelac

Fudbaleri dubljanskog Kamenoresca 76 nastavili su seriju pobeda u ovom delu prvenstva OFL Trstenik. Ovoga puta bili su bolji i u gostima gde su pobedili ekipu Stragara rezultatom 3:1. Kamenorezac 76 je poveo u 30. minutu utakmice pogotkom Dragana Župca, ovim rezultatom otiŔlo se na odmor. U nastavku se igralo otvoreno na obadve strane, jedna akcija Kamenoresca 76 zavrŔila se u Ŕesnaestercu...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.