09.09.2020 12:11 MirkoP

JoÅ” jedan trijumf Mladosti 1948 na domaćem terenu

U 5. kolu Podunavske okružne lige Mladost 1948 iz Donje Livadice pobedila je Mladi radnik 1940 iz Radinca rezultatom 2:1. Na terenuĀ u Donjoj Livadici domaćin je bio vidno dominantan u prvom poluvremenu. Ređale su se prilike pred golom Mladog radnika. Filip Ranković je u 15. minutu propustio odličnu priliku. Posle brze akcije domaćina Ranković se naÅ”ao sam pred golom ali je golman gostiju uspeo...

31.08.2020 19:49 MirkoP

Prva pobeda Mladosti 1948 u Podunavskoj okružnoj ligi

Fudbalski klubĀ Mladost 1948 iz Donje Livadice ostvarila je prvu prvenstvenu pobedu ove sezone u Podunavskoj okružnoj ligi. Mladost 1948 je u trećem kolu,Ā ugostila Crvenu zvezdu iz Suvodola. Gosti su poveliĀ u 40. minutu golom Stankovića. Ā  Konstantan pritisak Livađana dao je rezultat na samom kraju utakmice i MladostĀ 1948 je golovima MiloÅ”evića i Trajkovića u 79. minutu utakmice...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.