13.10.2019 22:45 Administrator

Kragujevčanke pokorile Beograd

Rukometašice Radničkog  su u okviru 3. kola super B lige za žene savladale ekipu Beograda u gostima rezultatom 37-26, poluvreme 12-13 i trećom,uzastopnom pobedom ostale na čelu tabele. Nije sve krenulo po dobru za Kragujevčanke. Ekipa Beograda u svojim redovima ima par kadetskih reprezentativki i odmah na startu utakmice su pokazale zube favorizovanim gošćama. Nakon rezultatske...

23.09.2019 17:01 toplickevesti.com

Odličan start rukometašica Topličanina

Rukometašice Topličanina savladale su u prvom kolu Super B lige novajliju u ligi ekipu Beograda na njihovom terenu sa 36:32, poluvreme 18:16 za Beograd. Najefikasnije u ekipi Topličanina bile su Danijela Kričak sa 9 i Olja Nikolić sa 8 postignutih golova dok je u ekipi Beograda bolja od ostalih bila Andrea Savić koja se 9 puta upisala u strelce.   Većim delom prvog poluvremena vodile se...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.