05.11.2018 00:39 MiloÅ” Jovanović

RukometaŔi Radničkog pobedili prijepoljski Pobednik: RukometaŔice Radničkog izgubile od ORK Beograda

RukometaÅ”i Radničkog 1964 su u utakmici 6-og kola Super B lige za muÅ”karce savladali ekipu ā€žPobednikā€œ iz Prijepolja rezultatom 39-18,poluvreme 19-11. Samo do 5-og minuta i rezultata 2-2 je trajala neizvesnost na parketu hale Jezero.Od tog trenutka na terenu je postojao samo jedan tim.Sve je polazilo za rukom momcima Å”efa struke Radosavljevića, iz čvrste i agresivne odbrane nizali su se uspeÅ”no...

08.10.2018 12:22 MiloÅ” Jovanović

Bela Palanka na krilima Dragana Ranđelovića savladala "Pobednik" iz Prijepolja

U nedelju 07.10.2018.god. u okviru 3 redovnog rukometnog kola Super B lige Srbije Istok-Zapad u jednoj izuzetno teÅ”koj i do samog kraja neizvesnoj utakmici, belopalanački rukometaÅ”i su ipak uspeli da pobede i slave rezultatom 26:25. Da će ovo biti izuzetno teÅ”ka utakmica za BelopalanačkeĀ momke videlo se već na samom početku, kad su se postizali golovi, gol za gol, čas na jednoj, čas na drugoj...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.