Omladinac
Trešnjevica
Kopljari
Sloga bolja od Maskara

U 10.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge savladali su ekupu Maskara rezultatom 3:0. Domaći fudbaleri su od prvog minuta stavili do znanja gostima da ih na na ovom meču interesuje samo pobeda. Do gola su mogli u 3. minutu,ali je M.Pavković sa 20-ak metara šutirao pravo u golmana Jankovića. Gosti su uzvratili preko D.Babića, čiji je šut u 12. minutu odbranio Jelesijević. Posle propuštenih prilika (M.Babić u 18. i M Pavkovića u 23. minutu),domaći su konačno postigli pogodak u 28. minutu.. Prvi gol na utakmici delo je M.Jelesijevića koji je sa 20-ak metara savladao golmana Jankovića i postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvreme donelo je još ofanzivniju igru domaćih. Ređale su se prilike pred golom Jankovića.Šuteve Pavkovića u 46 i ČPetrović u 48. minutu odbranio je golman gostujuće ekipe. Domaći su ipak duplirali vođstvo u 54. minutu. M.Babić je izveo slobodan udarac sa 25 metara i savladao Jankovića. Jedinu priliku u drugom poluvremenu gosti su imali u 61. minutu,kada je I.Jovanović sa 20-.ak metara šutirao preko gola. Domaći fudbaleri su nastavili sa napadima i terensku inicijativu materijalizovali golom u 83. minutu. Babić je pravovremeno asistirao Pavkoviću, koi je rutinski sa 7-8 metara savladao golmana gostujuće ekipe i postavio konačan rezultat.

Sloga (Zagorica) - Maskar (Maskar) 3:0. Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 30. Delegat:Ljubodrag Aranđelović (Aranđelovac). Glavni sudija: Đorđr Stevanović (Vinča),pomoćnik: Miloš Jovanović (Topola). Strelci: Marko Jelesijević u 28. Milan Babić u 54. i Miloš Pavković u 83. minutu za Slogu. Žutih i crvenih kartona nije bilo.

Sloga: N.Jelesijević, Ćosić (od 54. Gajić), Dimitrijević, Vesić, Nikolić (od 84. A.Ivanović), Stevanović, J.Petrović (od 63. N.Jovanović), M.Babić, M.Pavković, M.Jelesijević, Č.Petrović.

Maskar: M.Janković, Jakovljević, Nikolić, Mijailović, Janjić, Pantić, P.Janković, Pejić, I.Jovanović, D.Babić, Knežević.