Kopljari
Radoje Domanović
Proleter
Prekid u komšijskom derbiju

Utakmica 12.kola Međuopštinske lige Aranđelovac Topola između domaćeg BSK-a i Sloge prekinuta je u 69.minutu. Prekidu je prethodila povreda arkade glavnog sudije nastala usled međusobnog odgurivanja igrača. Ali,krenimo redom. Već u 4. minutu domaći su postigli gol. Paničnu rekciju odbrane gostiju iskoristio je Janković, proigravši Cvetkoviča koji je sa 10-ak metara poslao loptu u gol nemoćnog i danas prenervoznog Jelesijevića. Domaći su u nekoliko navrata mogli da dupliraju prednost. Udarce S.Lukovića u 8. Cvijetića u 16. i 34.minutu, Jankovića u 28 i 39. minutu odbranio je golman gostiju. Najizgledniju priliku za gol gosti su imali u 44. minutu, kada je Nikolić glavom sa 7-8 metara šutirao pored gola.

Drugo poluvreme počelo je blagom inicijativom gostiju.Ali, udarci Antonijevića u 49. i 52. minutu završili su pored gola. Domaći su duplirali vođstvo u 62.minutu. Nesigurnu intervenciju golmana Jelesijevića, koji je ispustio loptu, iskoristio je D.Luković poslavši loptu sa 10-ak metara u mrežu gostiju. Igrao se 69. minutu kada je Andrić igrao rukom u svom šesnaestercu ,ali su sudije procenile da nije bilo elemanata za najstrožu kaznu. Ta odluka nimalo se nije dopala gostujućim fudbalerima koji su burno reagovali i verbalno napadali sudiju. Iz gužve i  opšteg meteža na terenu (u kome su učestvovali svi akteri meča) sudija Radenković je izašao sa razbijenom arkadom, pa je uz sugestiju delegata i posmatrača suđenja odsvirao prevremeni kraj utakmice.

BSK (Belosavci) - Sloga (Zagorica) 2:0

Igralište u Belosavcima. Gledalaca oko 150. Delegat:Zoran Radović (Aranđelovac). Sudija:Dejan Radenković (Stojnik) pomoćnici:Đorđe Stevanović (Vinča) i Vladimir Stojković (Aranđelovac). Strelci Cvetković u 4. i D.Luković u 65. minutu za BSK. Žuti kartoni:Jakovljević (BSK), B.Jovanović, Nikolić (Sloga).

BSK:Slavković, Jakovljević, D.Luković, S.Luković, Andrić, Cvijetić, Cvetković, Adamović, Ristić, Janković, Docević.

Sloga:N.Jelesijević, M.Jelesijević, Dimitrijević, Vesić, Stevanović, Nikolić, Petrović, A.Pavković, M.Pavković, Jovanović (od 27.Antonijević), Gajić.